Skelbimai
Pašnekesiai
Rezervuota jaunimui

TĘSIAME PROJEKTĄ JAUNIMUI

„Kupiškėnų minčių“ interneto svetainėje sėkmingai gyvuojantis projektas „Rezervuota jaunimui“ žengia į ketvirtus metus. Šioje tribūnoje – aktualios jaunimui temos, jungiančios juos į bendrą būrį. Drąsių idėjų ar išsipildžiusių siekių viešinimas suteikia pasitikėjimo, o gerųjų pavyzdžių, gyvenimiškos patirties įgijusių jaunų kraštiečių portretai duoda motyvacijos keistis, ieškant savirealizacijos galimybių.

Dalyvavome Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo konkurse ir 2020 metais gavome dalinį finansavimą – 6 500 Eur.

Šių metų projekto „Rezervuota jaunimui“ temos aprėps daug sričių: nuo jaunimo požiūrio į kitokios lytinės orientacijos, kito tikėjimo žmones iki holokausto temos, klimato kaitos, mokyklų bendruomenių gyvenimo, laisvalaikio praleidimo būdų. Tęsime pažintis su jaunais Kupiškyje gyvenančiais ar jau išvykusiais svetur tėviškėnais.

2020 metai paskelbti Mokyklų bendruomenių metais. Rengsime publikacijas apie mokymo įstaigų bendruomenių padėtį, apie kūrybingos asmenybės ugdymą, kad mokiniai taptų aktyviais, sąmoningais piliečiais. Ieškosime atsakymų, kaip sekasi Kupiškio mokymo įstaigoms išgyvendinti smurtą ir patyčias, gerinti emocinę aplinką.

Aktualios jaunimo bendruomenei temos leis jiems giliau pažvelgti į visuomenėje vykstančius procesus, ugdys ir skatins jų socialinius ir kultūrinius įgūdžius, aktyvins tiek kultūrinį, tiek pilietinį veikimą.

„Kupiškėnų minčių“ inf.

 

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Nebe (188.69.223.135)

    2020-01-23 at 18:48

    I mokyklas eiti nebereikes?

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų