2024/06/15

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 28 D.

Unsplash nuotrauka

Balandžio 28-oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos; diena; Geologų diena; Pasaulinė gyvybės diena; Pasaulinė susigiminiavusių miestų diena; Pinhole (camera obscura) fotografijos diena.

AVINAS. Regis, susidrums nuotaika jau iš pat ryto, jeigu susitrukdys numatyta išvyka ar kils incidentų kelyje. Pasistenkite neprarasti pozityvumo. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų. Saugokitės aferistų, sektantų. Atsargiai su ugnimi, vandeniu, dujomis bei kelyje.

JAUTIS. Šiandien lengva prisidaryti apmaudžių problemų. Verčiau pasinaudokite savo įžvalgumu ir be aklo patiklumo sumaniai išsiaiškinkite dalykus, kurie jums neduoda ramybės.

DVYNIAI. Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi pašnekovų nuomonę veikiau pakreipsite į blogą pusę. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, o tikrų draugų, tai ir patys būkite draugiški. Venkite svaigalų. Saugokitės traumų ir vagių.

VĖŽYS. Šiandien nevengsite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Galite imtis namo parsinešto darbo su dokumentais, straipsnių rašymo ar kt. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien nestokosite kūrybingumo. Aplinkiniai, publika gali labiau susidomėti jūsų gebėjimais, talentais. Regis, suintriguos naujo gerbėjo paslaptingumas, keistumas. Turėtumėte būti atsargesni. Abejotina pagunda gali per daug kainuoti.

MERGELĖ. Jeigu turite jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų. Tik nebūkite patiklūs ir naivūs.Dėl melo, sukčiavimų, liežuvavimo, nesaikingo svaigalų vartojimo galimi rimti nemalonumai. Saugokitės avarijų ir rūpinkitės artimųjų saugumu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gebėsite daug nuveikti, jeigu turiningai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad per daug laiko malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių paslaugumu, naivumu.

SKORPIONAS. Gali paaiškėti, kad nuostolių sukėlė vaikai ar augintiniai. Nebūkite per griežti, tačiau aiškiai priminkite apie galimas rizikas ir pasekmes, jeigu jūsų atžalos netinkamai elgiasi.

ŠAULYS. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, tačiau jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas tarp priešingos lyties. Pasistenkite išvengti svaigalų vartojimo, nes galimi apsinuodijimai. Saugokitės vagių ir buitinių avarijų.

OŽIARAGIS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau paisykite intuicijos ir širdies balso. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, keistokais argumentais. Visgi jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo metu nepritariantieji kol kas tiesiog patylės. Saugokitės nuostolių.

ŽUVYS. Nelabai maloni diena. Nauja pažintis, susitikimas, renginys gali nesuteikti nei malonumo, nei naudos.Nenumatytų rūpesčių gali sukelti ir šeimos narys. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Nesukčiaukite ir patys neužkibkite ant sukčių kabliuko.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video