2024/06/15

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 29 D.

Unsplash nuotrauka

Balandžio 29-oji – Tarptautinė šokio diena; Tarptautinė cheminio karo aukų atminimo diena.

AVINAS. Keista diena. Subjektyvumas trukdys adekvačiai bendrauti, teisingai vertinti. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Neimkite giliai į širdį nepritarimo jūsų nuomonei. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Tykos apsinuodijimai, infekcijos.

JAUTIS. Galite jausti nemažą įtampą – teisingumo, objektyvumo, draugiškumo norėsis kur kas daugiau, nei ši diena nusiteikusi duoti. Gresia traumos, avarinės situacijos.

DVYNIAI. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgyti piniginę išraišką. Atsargiai su finansinėmis avantiūromis – galite nudegti. Saugokitės sprogimų, ugnies, avarijų.

VĖŽYS. Nekokia diena kelionėms ir studijų atsiskaitymams. Galite įsivelti į keistas santykių peripetijas, netolerantiškas diskusijas. Galimos pavydo scenos, nesusikalbėjimai. Geriau nusiteikite interesų derinimui.

LIŪTAS. Gali būti aktualus persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Galite daug nuveikti, jeigu nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Neabejotinai susidursite su aršia konkurencija, opozicija.

MERGELĖ. Būsite pasirengę kažką paaukoti dėl kito žmogaus užgaidų, kurios gali būti neadekvačios, neracionalios. Nepasiduokite manipuliacijoms, vedžiojimui už nosies. Pasisaugokite traumų, nerizikuokite sveikata jokiose situacijose.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, bet nelabai saugi diena. Itin atsargiai dirbkite su technika, cheminėmis medžiagomis. Nevartokite abejotinos kokybės ar neįprasto maisto. Nuo pavojų saugokite ir šeimos narius. Užsukite kranus, paslėpkite pavojingus vaistus.

SKORPIONAS. Diena turėtų būti prieštaringa. Galimas nemalonus įvykis. Nesivelkite į ginčus – grubesnis žodis bus suprastas kaip psichologinis smurtas ir gali išprovokuoti kerštą. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų. Ypač prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Gali kilti minčių apie darbo sąlygų pagerinimą, naujus projektus. Visgi atsargumo, savikontrolės bus mažiau nei paprastai. Neužkibkite ant aferistų kabliuko. Pasirūpinkite namų bei artimųjų saugumu.

OŽIARAGIS. Emocijų purslai ir energijos fontanai, tačiau tai nesaugi diena, ypač kelyje. Reikia ypatingo budrumo. Saugokitės apsvaigusių asmenų ir patys nesėskite už vairo būdami neblaivūs ar apduję nuo vaistų.

VANDENIS. Nekokia savijauta, neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti stiprų nerimą. Neprovokuokite rizikingų situacijų, nes galite nukentėti patys arba pakenkti kitiems.

ŽUVYS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos kiti asmenys. Gali kilti įtarimų, kad kažkas turi slaptų motyvų jūsų atžvilgiu. Regis, ne be pagrindo. Būsite labai neatsparūs neigiamoms įtakoms bei svaigalams,

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video