2024/06/15

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 1 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 1-oji – Tarptautinė darbininkų diena; Gegutės diena; Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena; Binarinės nomenklatūros diena; Pasaulinė vabzdžiaėdžių augalų diena.

AVINAS. Galite patirti emocijų per drauges, pažįstamas moteris. Kai kurie jų patarimai bus išties vertingi. Reikėtų siekti pastovumo, ištikimybės, tuomet lengviau realizuosite savo planus.

JAUTIS. Šiandien viskas bus gerai, jeigu nenorėsite per daug ir nekelsite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų. Neišeikvokite visų jėgų buitinei ruošai, lakstymams po parduotuves.

DVYNIAI. Gali būti, kad sulauksite svečių ar neįprastų naujienų, žinių iš toli. Puikus metas pabendrauti su seniai matytais žmonėmis, prisiminti, kas buvo gera praeityje, ir kartu pasvajoti apie ateitį. Tiktų ir pasimokyti.

VĖŽYS. Nedelskite, jeigu reikia mokėti mokesčius, grąžinti skolas. Šiandien turbūt sugebėsite naudingai apsipirkti ar pasiskolinti. Apskritai mokėsite išnaudoti aplinkybes bei žmonių silpnybes.

LIŪTAS. Nuotaikos ir planai kaitaliosis, ypač dėl kitų žmonių įtakos ir nenuoseklumo. Pravartu gludinti meilės santykius, ieškoti kompromiso. Jeigu jausmai dar nevirto pelenais, juos įmanoma vėl įžiebti.

MERGELĖ. Neverskite savęs šiandien imtis to, ko nepajėgiate, atsipalaiduokite. Jums derėtų paisyti kitų žmonių nuomonės bei norų, taip pat neignoruoti savų poreikių. Pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus.

SVARSTYKLĖS. Pasižymėsite gyvumu ir seksualumu. Jeigu sveiko proto bus daugiau nei aistrų ir emocijų, ši diena viską sustatys į savo vietas ir taps aiškiau, ką mylite ir ko siekiate. Galimas meilės pasimatymas, šou renginys.

SKORPIONAS. Gali apimti nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, ir tai vers kažką rimtai apgalvoti, planuoti. Nebūkite savanaudžiai, netingėkite skirti dėmesio artimiems žmonėms.

ŠAULYS. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su giminaičiais ar draugais. Iš meilės partnerio bei šeimos narių reikalausite dėmesio, atsidavimo. Regis, bendravimas vyks sklandžiai, tačiau džiaugsmo nesuteiks. 

OŽIARAGIS. Aplinkiniai šiandien atsakys jums tuo pačiu, ką gaus iš jūsų. Galima prašyti paramos ar ją teikti. Tik nesistenkite kažko nuveikti per jėgą. Jeigu pajusite, kad nepakanka jėgų, atsisakykite sumanymo.

VANDENIS. Norėsis aktyvios veiklos, permainų. Taip pat gali padaugėti nepasitenkinimo esama padėtimi, kritiškumo. Dėl savo naujų planų, pasirinkimų pasitarkite su draugais bei žmonėmis, kurie su tai susiję.

ŽUVYS. Šiandien trokšite ramybės, vienatvės, atsiribojimo. Seksis medituoti, ieškoti ryšio su pasąmone. Nebūkite išsiblaškę kelyje bei prekybos centruose, kur gali tykoti ilgapirščiai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video