Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

IŠMANIOSIOS PERĖJOS LIKIMAS – NEAIŠKUS

Praėjusių metų rugsėjį rašėme apie Gedimino, Jaunimo ir Taikos gatvių sankryžoje baigiamą montuoti išmaniąją pėsčiųjų perėją. Praėjo daugiau nei pusė metų, o šių darbų užbaigti dar nepavyko. Gyventojai piktinasi, kad pinigai į balą išmesti, o naudos kol kas – jokios.

Jurga BANIONIENĖ

Darbai įstrigo

Tąsyk kalbintas Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas teigė, jog šioje sankryžoje turi atsirasti greičio matuoklis, rodantis transporto priemonių greitį papildomoje švieslentėje virš perėjos ženklo. Savo automobilio greitį vairuotojai matys važiuodami Gedimino g. ir iš centro, ir į centrą nuo žiedo. Taip pat pėsčiųjų perėjų kelio dangoje, ant perėjų ženklų bus sumontuoti papildomi šviesos elementai. Prisiartinus prie perėjos pėsčiajam, jie nušvis oranžine spalva. Šios perėjos įrengimui, M. Mališausko teigimu, Savivaldybė iš rajono biudžeto skyrė 29,9 tūkst. eurų, skirtų saugaus eismo priemonėms diegti.

Šių metų balandžio pabaigoje per rajono Tarybos posėdį paklaustas, kaip juda išmaniosios perėjos įrengimo reikalai, administracijos direktorius teigė, jog rangovams už darbus dar nesumokėta, kadangi jie nebaigti.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

  1. Kiek tos naudos iš tos sankryžos? (78.63.187.104)

    2018-06-05 at 15:48

    Kiek važiaavau- neveikia arba rodo nesąmones. Šviesoforas čia būtų logiška. Vaikai drožia skersai gatvės be jokios tvarkos. Šviesoforas bent mokytų juos tvarkingai pereiti kaip normaliam mieste.

  2. Pusiau emigrantas (185.56.80.242)

    2018-06-03 at 19:44

    Paprastiems žmonėms buvo aišku kad tai tik pinigų plovimas, bet p. MALIŠAUSKAS tai neigia ir aiškina kad sankryža bus ir taškas. Pastatykit išmanujį šviesaforą ir problemų nebus, nebent toliau latvijos nebuvot išvažiavę ir nežinot kas tai yra. Žinoma p. MALIŠAUSKO vaikai į mokyklą nevaikšto ir jų saugumas jam dzin. Jei aš neteisus argumentuokit

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų