2024/06/15

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 25 D.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Balandžio 25-oji – Daržų diena, šv. Morkus; Pasaulinė pingvinų diena; Pasaulinė maliarijos diena.

AVINAS. Kai kurie dalykiniai ar finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Labai svarbu rimtai susikaupti ir susidoroti su iškilusiais sunkumais. Pasistenkite, kad būtų tvarkingi dokumentai, ypač finansiniai.

JAUTIS. Aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir kaišioja nosį į jūsų asmeninius ar profesinius reikalus. Išlaikykite diplomatiją – akibrokštai, familiarumas ne padės, o pakenks. Galima tam tikra karminė reakcija – nekokia arba labai gera.

DVYNIAI. Šiandien sunku tikėtis harmoningo bendravimo, supratimo ir pritarimo, ypač jei nebūsite lankstūs ir negebėsite nusileisti. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario, augintinio sveikatos būklę. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Nesunkiai susitvarkysite su įvairiomis užduotimis, nestokosite noro pasireikšti profesinėje ir kūrybinėje veikloje.Galbūt teks griežčiau auklėti vaikus, kalbėtis su jais apie moralę, atsakomybę.

LIŪTAS. Jums nestigs sumanumo ieškant reikalingos informacijos bei ryšių. Kita vertus, nepalankumo išvengti beveik neįmanoma, nes turite priešų, kurie jūsų nesupranta, nepritaria jūsų iniciatyvoms. Nenuleiskite rankų ir pamažu ateis pripažinimas.

MERGELĖ. Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasismailinti liežuvį, nes į jus bus nukreipta nemažai akių ar ausų. Regis, labai rūpės artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Visgi kitiems neatrodys, kad labai stengiatės.

SVARSTYKLĖS. Šiandien savo pastangomis galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju, pinigų bei turto temos šiandien jums bus artimos ir svarbios.

SKORPIONAS. Galite gauti pasiūlymų keisti veiklą, profesiją, komandą. Regis, patirsite konkurentų išpuolius, daug kritikos. Jeigu esate teisūs, tik sustiprėsite ir sulauksite likimo malonių. Kitu atveju – triumfuos oponentai.

ŠAULYS. Norint pasiekti tikslą, gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą. Regis, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

OŽIARAGIS. Aktyvi diena. Būsite nusiteikę skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus, kolektyvinius renginius. Galbūt teks vykti į masinį ar tarptautinį renginį kaip žiūrovams arba dalyviams.

VANDENIS. Veikiausiai teks tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, derėtis dėl kainų ar palūkanų. Regis, būsite konfliktiški ir tai skatins nemalonius debatus. Tik vakare paaiškės – sugadinote ar pagerinote aktualų reikalą.

ŽUVYS. Tikėtinas intelektinis pakilimas, gebėjimas planuoti. Galbūt teks bendrauti su mokslininkais, teisėtvarkos atstovais, politikais arba užsieniečiais. Tikėtina, kad išspręsite teisinį kazusą. Atsargiai kelyje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video