2024/06/15

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 26 D.

Unsplash nuotrauka

Balandžio 26-oji – Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena; Tarptautinė Černobylio avarijos aukų atminimo diena.

AVINAS. Regis, šiandien turėsite reikalų su nepažįstamais žmonėmis, su atvykėliais iš toli. Galbūt tarsitės dėl kelionių, studijų mainų galimybių, dalyvausite kultūriniuose ar šou renginiuose.

JAUTIS. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir nenumosite ranka į kasdieninius darbus, būtinus finansinius atsiskaitymus.Galite pajusti aistringų jausmų antplūdį.

DVYNIAI. Santykiams su dalykiniais partneriais nestigs konkretumo ir tai turėtų išeiti į naudą. O jeigu pamėginsite realizuoti savo romantiškas fantazijas, jums taip pat turėtų šauniai pavykti.  

VĖŽYS. Regis, skubėsite užbaigti savaitės darbus prieš leisdamiesi į savaitgalio atrakcijas, kelionę ar kt. Išvykstant ypač svarbu deramai pasirūpinti augintiniais bei nepamiršti pasiimti būtinų dokumentų, medikamentų.

LIŪTAS. Šiandien galima tikėtis džiaugsmo ir meilės, energijos ir kūrybinio polėkio. Pagerės tarpusavio santykiai, norėsis flirtuoti, stebinti. Puikiai sutarsite su vaikais.

MERGELĖ. Jeigu turite piniginių ir buitinių rūpesčių, juos išspręsite nesunkiai pasitelkę į pagalbą artimus žmones. Tai ne tik palengvins naštą, bet ir sustiprins tarpusavio pasitikėjimą.

SVARSTYKLĖS. Noriai bendrausite su gerai pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus, perspėjimus ir mokykitės iš svetimų klaidų. Galima šauni išvyka.

SKORPIONAS. Būsite racionalūs ir praktiški, todėl pravartu užsiimti praktiniais reikalais, verslu. Šiandien užmegzti ryšiai turėtų pasirodyti pelningi ir perspektyvūs.

ŠAULYS. Būsite emociškai ir kitaip aktyvūs, į viską stipriai reaguosite. Planuosite artėjančio savaitgalio veiklas. Nesitikėkite ir neverskite, kad visiems jūsų sumanymams pritars artimieji, nes vis tiek taip nebus.

OŽIARAGIS. Šiandien nesiimkite sudėtingų darbų, nes jiems atlikti galite pristigti ir jėgų, ir kantrybės. Kaupkite energiją, lėšas bei žinias, siekite dvasinės ramybės. Neblogai seksis tokie užsiėmimai kaip socialinė, meninė, ezoterinė veikla.

VANDENIS. Regis, būsite kilnūs ir dosnūs, ypač bendraminčiams. Stengsitės įtikti tiems, kurių draugija jums būtų miela ar naudinga. Bet kuriuo atveju kitiems darysite įdomaus žmogaus įspūdį, intriguosite.

ŽUVYS. Šiandien neišvengiamai teks pasidarbuoti, o galbūt ir turėti reikalų su vadovybe arba politikais. Jeigu kažko atlikti nespėsite, veikiausiai teks paplušėti ir šį šeštadienį.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video