Permainos supurtė Kupiškio rajono savivaldybės tarybą, neliko valdančiosios daugumos, mažumos ir opozicijos.
Į birželio 18 d. rajono Tarybos posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimai dėl pasikeitusių komitetų sudėčių, komitetų pirmininkų, jų pavaduotojų tvirtinimo. Politikai pirmiausia aiškinosi, ar galima juos svarstyti, jei nesuformuota Tarybos dauguma.
Jurga BANIONIENĖ
Kontrolės komitetas
Šį klausimą iškėlė rajono Tarybos narys Žilvinas Aukštikalnis. Savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vedėja Jovita Bakanaitė-Talačkienė pakomentavo, kad dėl to ilgai diskutuota su Vidaus reikalų ministerija, Vyriausybės atstovais.
Plačiau skaitykite birželio 23 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF