2026/06/24

 

PO POKYČIŲ TARYBOJE – NAUJOS KOMITETŲ SUDĖTYS

Salę palikę rajono Tarybos komitetų nariai sprendė, kam siūlyti komitetų pirmininkų pareigas. Autorės nuotrauka

Permainos supurtė Kupiškio rajono savivaldybės tarybą, neliko valdančiosios daugumos, mažumos ir opozicijos.

Į birželio 18 d. rajono Tarybos posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimai dėl pasikeitusių komitetų sudėčių, komitetų pirmininkų, jų pavaduotojų tvirtinimo. Politikai pirmiausia aiškinosi, ar galima juos svarstyti, jei nesuformuota Tarybos dauguma.

Jurga BANIONIENĖ

Kontrolės komitetas

Šį klausimą iškėlė rajono Tarybos narys Žilvinas Aukštikalnis. Savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vedėja Jovita Bakanaitė-Talačkienė pakomentavo, kad dėl to ilgai diskutuota su Vidaus reikalų ministerija, Vyriausybės atstovais.

Plačiau skaitykite birželio 23 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video