Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PRIEŽASTYS, KODĖL SVARBU ĮSIGYTI KOKYBIŠKAS PADANGAS

Šiais laikais turime galimybę rinktis iš ypatingai plataus padangų asortimento, todėl nieko stebėtino, jog jų pasirinkimas sukelia nemažai klausimų. Ypač tuomet, kai kalbame apie jų vertę ir kokybę – nors tai gali pasirodyti pakankamai nereikšminga detalė, iš tiesų investuodami į kokybiškas padangas, Jūs gaunate ir kur kas daugiau privalumų. Šį kartą aptarsime pagrindinius gerų padangų suteikiamus pranašumus ir pasidalinsime patarimais, kaip jas atpažinti.

Saugumas

Kiekviena padanga atlaiko maždaug ketvirtadalį Jūsų automobilio svorio, todėl akivaizdu, kad joms tenka pakankamai didelė apkrova. Kokybiški gaminiai gerai sukimba su danga ir užtikrina, jog galėsite saugiai pasukti ir sustoti per protingą laiką. Jei jie yra praktiškai „pliki“, tokie ratų apavai negali atlikti  nei vienos iš šių funkcijų – tai reiškia, kad kyla grėsmė tiek Jūsų, tiek ir aplinkinių saugumui. Žinoma, visi nauji gaminiai gali atlikti įvardintas užduotis, tačiau dažniausiai aukštesnės kokybės padangos visomis šiomis ypatybėmis leidžia mėgautis ilgiau.

Efektyvumas

Jei padangos yra netolygiai nusidėvėjusios, o ratai – nesubalansuoti, transporto priemonei tampa sunkiau palaikyti pastovų kontaktą su keliu. Sunkesnis darbas pareikalauja ir didesnio degalų kiekio, todėl ilgainiui šios sąskaitos gali išaugti. Be to, skiriasi ir šių gaminių degalų sąnaudų efektyvumas – ieškodami ekonomiškiausio varianto, turėtumėte atkreipti dėmesį į tuos, kurie paženklinti kuo arčiau abėcėlės pradžios esančia raide.

Malonesnės kelionės

Gerai pripūstos, tinkamai subalansuotos ir kokybišką protektorių turinčios padangos garantuoja kur kas sklandesnes ir komfortiškesnes keliones – jei prarastumėte bent vieną iš šių veiksnių, labai greitai pastebėtumėte ryškų skirtumą. Verta atsižvelgti ir į tai, jog skiriasi šių gaminių triukšmingumo lygis – nors jis priklauso nuo daugybės skirtingų niuansų, dažniausiai aukštesnės kokybės ratų apavai gali užtikrinti kur kas komfortiškesnes keliones.

Geresnis sukibimas

Maksimalus sukibimas su kelio danga turi įtakos praktiškai viskam, kas yra susiję su vairavimu. Pirmiausia tai užtikrina, jog tolygiai valdysite savo transporto priemonę net ir susidūrę su sudėtingomis kelio sąlygomis, pavyzdžiui, purvynais ar sniegu. Tai ypač aktualu renkantis žiemines padangas, kurias galite apžiūrėti čia: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos/ziemines-padangos. Be to, tinkamas protektoriaus gylis geriau praleidžia ne tik sniegą, bet ir vandenį, taigi transporto priemonė visuomet išlieka stabili.

Kas iš tiesų nurodo padangų vertę?

Tam, kad lengviau suprastumėte, kurios padangos yra kokybiškos, pravartu vadovautis šiais patarimais:

  • Nesusikoncentruokite į kainą. Nors paprasčiausia būtų manyti, jog kokybiškiausios padangos yra tos, kurios kainuoja daugiausiai, galutinė jų kaina priklauso nuo pačių įvairiausių aspektų. Žinoma, didelė tikimybė, jog patys pigiausi gaminiai nenustebins išskirtinėmis galimybėmis, tačiau kalbant apie vidurinę klasę, galima rasti iš tiesų gerų pasiūlymų. Kone svarbiausia yra tai, jog pagrindinės padangų techninės ypatybės, tokios kaip sukibimas su šlapia kelio danga, mišinio kietumas ar jų raštas būtų pritaikytas būtent Jūsų laukiantiems keliams. Įvertinkite savo vairavimo įpročius ir tuomet ieškokite labiausiai jiems tinkančių modelių.
  • Atkreipkite dėmesį į prekinį ženklą. Nors pagrindinis akcentas turėtų išlikti ties padangų charakteristikomis, jų gamintojas taip pat leidžia nuspėti, ko galima tikėtis iš vieno ar kito modelio. Patikimiausi ir geriausiai rinkoje atpažįstami prekiniai ženklai tokiais tapo ne be priežasties, todėl iš jų produkcijos iš tiesų galima nemažai tikėtis. Pavyzdžiui, itin palankiai vertinamos vasarinės ir žieminės padangos Michelin – šis prekinis ženklas tikrai pažįstamas kiekvienam vairuotojui. Taip pat Jus galėtų sudominti ir Triangle kompanija, kuri garsėja ir aukšta kokybe, ir konkurencinga kaina. Jų asortimentą galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.
  • Atlikite savo tyrimą. Akivaizdu, kad patikimų gamintojų sąrašas vien aukščiau išvardintais variantais nesibaigia – jei bus sunku nutarti, ar atitinkamu prekiniu ženklu iš tiesų verta pasitikėti, turėtumėte paskirti dėmesio jo analizei. Pasidomėkite, kokioms vertybėms ir padangų ypatybėms kompanija teikia pirmenybę ir pakalbėkite su kitais vairuotojais. Jų patirtys taip pat gali padėti susidaryti savo nuomonę ir pasirinkti tinkamiausią (tačiau nebūtinai patį populiariausią) variantą.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, daug lengviau galėsite identifikuoti kokybiškas padangas ir mėgausitės visais jų suteikiamais privalumais. Šiuo atveju kalbame ne tik apie kelionių komfortą, bet  ir Jūsų saugumą, tad paieškoms iš tiesų reikėtų paskirti pakankamai dėmesio.

Pigu.lt

Užs. Nr.1100

Reklama
Komentuoti

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų