Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

Į KOKIAS ĮVAIZDŽIO DETALES KIEKVIENAS VYRAS TURĖTŲ INVESTUOTI YPAČ DAUG?

Tai, kad vyrai nemėgsta taip dažnai apsipirkinėti kaip dailiosios lyties atstovės, o ir pinigų vieno apsipirkimo metu dažniausiai išleidžia gerokai mažiau, yra ne mitas – o tikrų tikriausia tiesa. Tokį vyrų požiūrį į apsipirkimą, ko gero, lemia daug įvairių priežasčių. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, jog egzistuoja tikrai ne viena aprangos detalė, kuriai kiekvienas stipriosios lyties atstovas turėtų negailėti nei laiko, nei pinigų. Tad, kas yra verti ypatingi vyrų dėmesio?

Laikrodžiai

Kas jau kas, tačiau laikrodis yra viena svarbiausių įvaizdžio detalių kiekvienam vyrui, todėl ją perkant, nederėtų gailėti nei laiko, nei pinigų. Štai, pavyzdžiui, jei statistinė moteris turi vos 2 – 3 laikrodžius, tai dažnas stipriosios lyties atstovas galėtų pasigirti keliolikos laikrodžių kolekcija. Na, o priežasčių, kodėl derėtų pakankamai investuoti perkant šią detalę, yra taip pat nemažai. Visų pirma, verta atminti, kad laikrodis pasižymintis aukščiausia kokybe nei preciziškumu, tiesiog negali kainuoti mažai. Antra, būtent ši įvaizdžio detalė turėtų pabrėžti jūsų statusą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad jau seniai praėjo tie laikai, kai laikrodis atliko tik praktinę funkciją – šiandien iš jo tikimąsi ir puikaus estetinio vaizdo, prabangos, elegancijos. Dar daugiau, neretai kuriami tokie įvaizdžiai, kai laikrodis tampa viena svarbiausių jo detalių. Na, o, kad ir kiek lūkesčių keltumėte norimam įsigyti laikrodžiui, galite būti tikri – tinkamiausią gaminį tikrai surasite užsukę į Pigu. lt.

Šalikas

Labai dažnai būtent kaklaraištis yra įvardijamas tuo stiliaus akcentu, kurį perkant nereikėtų gailėti pinigų. Tačiau yra ir dar vienas, kuris nepelnytai pamirštamas arba tiesiog įsivaizduoja, kad tokiam pirkiniui nereikėtų skirti daug pinigų, nes jis dėvimas ne tokį jau ir ilgą laiką tarpą, tik tuomet, kai laiką leidžiate lauke ar itin vėsiose patalpose. Tai – šalikai ir jie tikrai yra nepelnytai nuvertinti. Yra net kelios priežastys, kodėl šiam pirkiniui turėtumėte skirti itin didelę pinigų sumą. Visų pirma, nepamirškite, kad puošnus, dekoratyvus šalikas (o už tokį tikrai teks pakloti daugiau pinigų), gali tapti svarbiausiu jūsų įvaizdžio akcentu. Na, ir, žinoma taip pat nepamirškite, kad būtent ši stiliaus detalė turės tiesioginį kontaktą su jūsų kaklo oda, o tai, kaip žinia, yra viena jautriausių vietų. Taigi jei norite išvengti odos sudirginimo, turėtumėte rinktis iš itin aukštos kokybės medžiagos pagamintą šaliką, o toks, kaip žinia, tikrai kainuos brangiau.

Avalynė

Visai nesvarbu, kokią avalynę ruošiatės įsigyti – pavasariui skirtus mokasinus ar žieminius batus, bet kuriuo atveju turėtumėte investuoti nemenką pinigų sumą. Batai – ne tik vienas labiausiai pastebimų įvaizdžio akcentų, bet ir tiesiogiai susiję su jūsų savijauta. Tik patogi, ergonomiška, tobulai jūsų kojos linkius atitinkanti bei iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta avalynė gali užtikrinti puikią jūsų savijautą, kuri, kaip žinia, yra pasitikėjimo savi, energijos, žvalumo pagrindas. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti ir dar vieno aspekto – brangiau kainuojanti  avalynė tiesiog tarnaus ilgiau, o jūs išvengsite dažnų, ir, ko gero, taip nemėgstamų apsilankymų parduotuvėse. Tiesa, kiekvieną kartą, kai ruošiatės įsigyti naują porą batų, turėtumėte prisiminti ir tai, kad visiškai nebūtina planuoti apsilankymų fizinėse parduotuvėse – batai vyrams gali būti perkami ir internetu.

Laikrodžiai, šalikai bei avalynė – tai ta žavinga, o kartu ir labai svarbi trijulė, kurios įsigijimui nei vienas stipriosios lyties atstovas neturėtų gailėti pinigų, ne tik dėl estetinių, bet ir dėl praktinių priežasčių. Tad rinkitės tinkamai.

Pigu.lt

Užs. Nr.1577

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Taigi (78.61.149.74)

    2020-11-19 at 17:46

    Man tai patinka vyras su maža pinigine, kurioje didelės vertės banknotai.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų