Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

COVID-19 DIAGNOZUOTAS MOKINIUI

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Rugsėjo 25 dienos pavakarę redakciją pasiekė nerimastingas skaitytojo skambutis, neva Kupiškio rajone, konkrečiai Alizavos pagrindinėje mokykloje, turime pirmąjį koronaviruso atvejį, kuomet užsikrėtė ugdymo įstaigą lankantis asmuo.

Kupiškio r. savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė patikino, kad tai tiesa. COVID-19 patvirtintas Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniui. Pasak jos, mokykla laikėsi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rekomendacijų. Skubiai pateikė su užsikrėtusiu mokiniu kontaktą turėjusių mokytojų ir kitų mokykloje dirbančių darbuotojų sąrašą. Rekomenduota tos klasės mokiniams saviizoliuotis. Klasė, kurios mokinys užsikrėtė COVID-19, mokymąsi nuo pirmadienio turėtų tęsti nuotoliniu būdu.

Reklama
5 Komentarai

5 komentarai

 1. Vidas (84.15.184.4)

  2020-09-28 at 06:29

  Yra,Janina,tas virusas.Buvo,yra ir jau tikriausiai niekur nebedings.Teks su juo gyventi.Tai jau gal gana iš to pūsti kuo didesnį burbulą,žaisti kažkokius seklius,detektyvus.Redakciją pasiekė nerimastinga žinia… Juokinga… Paskui virtinė spėliojimų.Gal…o gal…Taip,tai minėtas židinys,ir niekas to nebando slėpti.Mokyklos bendruomenė tai puikiausiai žino.Žino ir visuomenės sveikatos centras.Taigi gal laikas nuimti tą paslapties šydą nuo šios temos.Susirgti pandemijos metu,tai jokia gėda,ar tuo labiau nusikaltimas.O kas bando nagrinėti šeimos problemas,gal tegu pabando prisidęrinti prie kitų temų.Kas žino,gal parašius komentarą,jau kitą dieną pati nesirgsi.“Ima“virusas visus,netgi „šventuosius“

 2. nuomone (88.118.132.146)

  2020-09-27 at 10:19

  Ar cia rasote apie Baksenu kaimo zidini?Is to kaimo vaziuoja mokiniai i Alizavos mokykla.Is ten ir i Kupiski atveztas uzkratas i daugiabuti.Tas zmogus vaiksciojo ir i aplinkinius daugiabucius ir i parduotuves.Kaip apsisaugoti daugiabucio gyventojams,kai durys prie duru.Dabar gal izoliuotas? Manau,uzkratas cia pat.

 3. 12 (90.138.150.214)

  2020-09-26 at 13:19

  Janinai kaip su spaus tamsta korona tai reksi staugsi ir keiksi medikus kad negydo tada išgaruos ir mandrumas maldausi dievo ir medikų kad netektų numirt nes žinai už šį mandruma ir fakto neigimą teks atsakyti prieš šventa Petrą reikės pabud pekloi ir pasimaudyti smaloi

 4. Pavardenis (90.131.34.229)

  2020-09-26 at 12:57

  Jus tik rasot apie karone Alizavoj, o straipsnis apie girtaujancius tėvus ir nescia moteri kuri besilaukianti geria ir nemažai pripute. Negana buvo atimti vaikai dabar, atleista vel jiems. Nieks nieko nemato bijo net paliesti tokia tema, apie kitus tik rasot. Kitus greitai paliečia, o kokia cia isimtiems tiems zmonems?! Visur turi būt teisybė, o ne is vaiku pinigų gerti ir gyventi.

 5. Janina (188.69.199.64)

  2020-09-25 at 22:12

  Nebeturyt daugiau ko berasyti. Nebejuokinkyt. Ir nebepudrikyt zmonem smegenu nera jokio viruso kaip corona cia gripas tik!geriau rasikyt domekites kaip tevai geria ir vaiku nepriziuri va cia tai lietuvis problema o ne korona.nustokyt zmones gasdinti!!!!!

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų