Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

VILNIAUS GATVĖJE – AMŽIAUS RENOVACIJOS PABAIGTUVĖS

Legendiniu dėl įstrigusios renovacijos tapusio Kupiškio Vilniaus g. 79 namo gyventojai gali švęsti – pagaliau tie darbai užbaigti. Šis namas, daugelio kupiškėnų nuomone, šiuo metu bene gražiausias iš visų mieste atnaujintų namų.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Istorija su barzda

Šį faktą patvirtino renovacijos darbus administruojančios UAB „Kupiškio komunalininkas“ vyr. inžinierius Sigitas Dulksnys ir šio namo atnaujinimą užbaigusios ir padarytus defektus ištaisiusios įmonės vadovas Povilas Gurklys.

Tiesa, rugpjūčio 2 dieną dar buvo nesutvarkyta šio namo aplinka, neišvežtos statybvietę juosusios tvoros. Vis dėlto tai nedrumstė nei gyventojų, nei statybininkų, nei šio namo administratorių nuotaikos.

Ši statyba buvo virtusi tikru skauduliu. Renovacijos antro etapo konkursą 2015 metais laimėjusi UAB „Užupio statyba“ niekaip nesugebėjo užbaigti darbų, visus maitino tik pažadais, pridarė broko ir gėdos tarptautiniu mastu dėl neišmokėtų algų ukrainiečiams darbininkams.

Pasak S. Dulksnio, praėjusių metų gruodžio pabaigoje pavyko su šia bendrove renovacijos darbų sutartį nutraukti bendru sutarimu. Taigi buvo išvengta bylinėjimosi.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Petras (84.15.183.93)

    2018-08-25 at 15:21

    Povilas- jėga !

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų