Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PRIEŠŠVENTINIS TARYBOS POSĖDIS SU PAŠMAIKŠTAVIMAIS

Ketvirtadienį maždaug keturias valandas trukusiame Tarybos posėdyje tvyrojo pozityvi nuotaika ir teikiami sprendimai ypač aršių diskusijų nesukėlė.
Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Ketvirtadienį vykusiame rajono Tarybos posėdyje svarstyta ir patvirtina 50 klausimų, kurių dauguma buvo iš gyvenimo rutinos, todėl ypatingai aršių diskusijų tarp Tarybos narių nesukėlė. Iš susirinkusių Tarybos narių pašmaikštavimų buvo galima justi, kad politikams nuotaiką kelia artėjanti šventė.

Audinga SATKŪNAITĖ

Mažins bendruomenių naštą

Rajono Tarybos nariai ketvirtadienį pirmiausiai svarstė, ar pritarti projektų įgyvendinimui. Kupiškio rajono savivaldybė, atsiliepdama į Vietos veiklos grupės kvietimą, ketina teikti devynis projektus, kurių vietos įvairios ir išsimėčiusios po visą rajoną. Vieni projektai orientuoti į krepšinio aikštelių įrengimą Noriūnuose, Aukštupėnuose, Šimonyse, antri – į lauko treniruoklių įrengimą Adomynėje, Salamiestyje ir Šepetoje, o treti į vaikų žaidimo aikštelės įrengimą Alizavos miestelyje, turgavietės atnaujinimą ir sutvarkymą Skapiškyje ir aplinkos pritaikymą neįgaliems žmonėms.

Rajono Savivaldybė biudžeto lėšomis turės prisidėti ne mažiau kaip 20 procentų prie kiekvieno projekto įgyvendinimo. Tarybos narys Leonas Apšega iškėlė klausimą, iš kur šiais metais bus paimta tokia didelė pinigų suma ir ar reikės keisti Savivaldybės biudžetą.

Tarybos posėdyje sprendimą pristatęs Arūnas Valintėlis paaiškino, kad paraiškos kol kas nepateiktos. Gautos paraiškos bus vertinamos, tada skelbiami viešieji pirkimai ir bus išsiaiškinta galutinė planuojamų projektų vertė.
„Tikėtina, kad šiais metais darbai neturėtų prasidėti“, – sakė A. Valintėlis.

Tarybos narys Valentinas Beinoris išsakė savo nuomonę, kad Vietos veiklos grupės projektai yra skirti finansuoti bendruomenių poreikiams, todėl jam kilo klausimas, kodėl Savivaldybė imasi iniciatyvos ir sprendžia už bendruomenes.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

  1. Bus įdomu (78.63.187.104)

    2018-04-02 at 14:24

    Priplanuos, prisvaigs, darbų šiemet nepradės. O kitų metų pradžioje- rinkimai. Kita valdžia dėl lėšų stokos neįgyvendins kas numatyta. Todėl atėjusi opozicija iš karto bus kritikuojama kaip šitie dėl baseino. Taip ir vėl suksis priekaištų ratas- bus dėl ko rietis.

  2. Onutė (85.206.209.240)

    2018-03-31 at 12:52

    Gerb. V. Beinori, ar gi Jūs negirdėjote, kad net valytojos Kupiškio komunalininke be mero žinios nepriimamos.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų