Birželio 20 d. iškilmingai inauguruotas naujas Kupiškio Rotary klubo prezidentas, ūkininkas, Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys Eimantas Šerelis.
Pagal tarptautinę Rotary konstituciją kiekvienais metais klubuose vyksta prezidentų kaita. E. Šerelis pakeitė iki šiol šias pareigas ėjusią Vilmą Mažeikienę.
Jurga BANIONIENĖ
Metus rengėsi
E. Šerelis sakė, jog nauji Rotary metai prasideda nuo liepos 1 d., tad birželio pabaigoje vyksta rotacija.
Plačiau skaitykite birželio 26 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF