2024/06/23

 

KUPIŠKIO GIMNAZIJOS MOKINIAI IŠSIRINKO NAUJĄ PREZIDENTĘ

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinių parlamento prezidente išrinkta II klasės mokinė Adrija Ramanauskaitė. Autorės nuotrauka

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija turi naują mokinių parlamento prezidentą. Emilį Kairį pakeitė gimnazijos II klasės mokinė Adrija Ramanauskaitė. Ji trumpai papasakojo apie save, apie veiklos planus.

Jurga BANIONIENĖ

Dvi kandidatės

A. Ramanauskaitė sakė, kad savo kandidatūras į gimnazijos mokinių parlamento prezidento pareigas pateikė dvi gimnazistės – ji ir Austėja Ema Dovydėnaitė. Katrą išrinkti prezidente, sprendė patys gimnazistai.

„Bendraujant man svarbiausia rasti bendrą kalbą, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Bus gyvenimo situacijų, kai turėsime bendrauti su nepažįstamais žmonėmis ir dirbti išvien.

Nusprendžiau kandidatuoti, nes noriu išbandyti savo galimybes, tobulėti ir tobulinti kitus. O mano turimos žinios ir supratimas padės eiti šias pareigas. Tikslas, kurį noriu įgyvendinti, – įsiklausyti į mokinių nuomonę, jai atstovauti ir išlaikyti gimnaziją su stipriomis šaknimis“, – savo rinkimų plakate rašė A. Ramanauskaitė.

Paklausta, kas jos manymu, lėmė sėkmę rinkimuose, Adrija teigė, kad sunku atsakyti į šį klausimą, galbūt tai, kad ne kartą lipo ant scenos, tad yra žinomas veidas. Labai aktyvia gimnaziste savęs nelaiko, bet dalyvauja gimnazijos parlamento veikloje.

Plačiau skaitykite gegužės 9 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Sveikinimai!!!! Sėkmės darbuose!

  • Šaunuolė sėkmės tau Adrija siekti savo svajonių tikslo

Rekomenduojami video