2024/07/12

 

SAVIVALDYBĖS KONTROLIEREI – SIŪLYMAS ATLEISTI IŠ PAREIGŲ

Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Į rajono Tarybos posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas papildomas klausimas dėl nuolatinės Kupiškio rajono savivaldybės kontrolieriaus tarnybinės veiklos vertinimo komisijos sudarymo pakeitimo. Jau tampa tradicija, kad klausimai dėl Savivaldybės kontrolierės veiklos sukelia nemažai diskusijų, šį kartą jų nebuvo, bet akivaizdu, kad konfrontacija tarp rajono vadovo ir Savivaldybės kontrolierės tęsiasi ir aštrėja.

Jurga BANIONIENĖ

Įvertino nepatenkinamai

Rajono meras Dainius Bardauskas Kupiškio rajono savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės veiklą įvertino nepatenkinamai ir pateikė siūlymą atleisti kontrolierę iš pareigų.

Kontrolierė nesutinka su tuo ir mero sprendimą yra pasirengusi skųsti Kupiškio rajono savivaldybės kontrolieriaus tarnybinės veiklos vertinimo komisijai. Ši komisija įpareigota vertinti kontrolierės veiklą.

Tarybos posėdyje atsirado papildomas klausimas dėl nuolatinės Kupiškio rajono savivaldybės kontrolieriaus tarnybinės veiklos vertinimo komisijos sudarymo pakeitimo.

Sprendimo projekte siūlyta Visagino savivaldybės mero 2023 m. vasario 21 d. raštu į minėtą komisiją deleguoti Visagino savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierių Imantą Umbražiūną vietoje Pasvalio rajono savivaldybės kontrolierės Rimos Juodokienės.

Savivaldybės kontrolierės V. Mažeikienės teigimu, į šią komisiją norėta įtraukti kitą narį, kad komisija būtų jai nepalanki, palaikytų rajono vadovo nuostatas, kad kontrolierė nekompetentinga ir negali dirbti.

Plačiau skaitykite vasario 25 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Už Merą vienareikšmiškai.

  • Pritariu. Nežinodami situacijos puola ponią ginti. Pasigilinkit pirma.

 • Eilinis mero bandymas susidoroti su kitą nuomonę turinčiu žmogum. Pas mus rajone prie šio vadovo įprasta praktiką. Baisu

 • Tas žmogus iš pykčio ir neapykantos darbuotojams praras visai sveikatą. Reikia pačiam susimastyti, ką darai negerai. Gerai pagalvok apie tai, kaip pats atsidursi tų žmonių vietoje.

 • Pone Jona ir kiti dskutuotojai, jus nežnot realos padeties ,su kontroliere, kas ča per žmogus, pasidomekit prašau, isigylnkit, ir tada diskuotokit, ne vien ką spauda rašo,
  ., ar klausoties tarybos posedžiu, čia tik ašareles.

  • Rašyt ismok diskuototojau

  • Rašyti ismok diskuototojau j……NAS

 • Ir kiek gi galima pult tą kontrolierę. Baisu, kiekvieną posėdį.

 • Nerimsta galimai korumpuotas meras, geriau ruoštu šį teismui atrodo kita mėnesį gaus paskutinį žodį teisme. Kur žiūri moterų ginejai ir Gvinėjos, o gal konservatoriams tai viskas galima

 • Meras vis bando įrodyti, koks jis „kietas“, ‘teisingas“ ir „nepalenkiamas“ kovotojas su savivaldybės kontroliere V. Mažeikiene. Net dalis rajono Tarybos konservatorių mato, suprantą šį absurdą ir nebalsuoja urmu už mero pasiūlymus. Rajono žmonės mato visa tai ir supranta, kad tai eilinis mero cirkelis. Kurie matė kandidatų į merus debatus, pastebėjo, kaip dreba mūsų mero rankos, – neabejoju, kad artimiausiame Tarybos posėdyje meras, ko gero, dėl to ir vėl apkaltins savivaldybės kontrolierę.

 • Kada Saulius Dugnas išmoks kultūringai elgtis tarybos posėdžiuose? Gėda klausytis. Net meras savo draugą Saulių ramina.

 • Kažkam subinė dega ir mikrofoną abiejomis rankomis laiko…

 • Gal nors vienas meras sugebes vitą padet tą ,,darbštuolę “ viietą patupdyt, štoks žmogus negali dirbt, ir dar priklausyt kažkokiai paartija, kad taip yra užstojama.

Rekomenduojami video