2024/07/15

 

Į PAGALBĄ PANDEMIJAI SUVALDYTI RAJONE – NAUJA SAVIVALDYBĖS GYDYTOJA

Nuotrauka iš redakcijos archyvo.

Kupiškio rajono savivaldybėje pradėjo dirbti nauja gydytoja (vyriausioji specialistė) Karina Vasiljeva.
Nuotraukos iš asmeninio pašnekovės albumo ir redakcijos archyvo

Nuo lapkričio 16 dienos Kupiškio rajono savivaldybėje pradėjo dirbti nauja gydytoja (vyriausioji specialistė) Karina Vasiljeva.

Kupiškėnams tai nepažįstamas žmogus. Iš kaimyninių Anykščių dirbti atvykusi specialistė į darbą nevažinės, su šeima ketina kurtis Kupiškyje.

Jurga BANIONIENĖ

Pagaliau įvyko

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas sakė, kad Savivaldybės gydytojo ieškota nuo praėjusių metų pavasario.

„Nuo 2019 m. rugpjūčio penkis kartus konkursai šioms pareigoms eiti neįvyko, nes neatsirado pretendentų. Vieną kartą asmuo atsisakė eiti pareigas, vieną pretendentai neatitiko bendrųjų ir specialiųjų reikalavimų“, – teigė K. Jakštas.

Plačiau skaitykite lapkričio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Savivaldybės gydytojas – valdininkas su gydymu neturintis nieko bendro. Tai statistikas, planuotojas, apskaitininkas, kas tik nori, bet nebūtinai gydytojas. Toks žmogus reikalingas, nes pagal įstatymus savivaldybė teikia ataskaitas, organizuoja sveikatos apsaugą ir dar virusas žino ką. Iki šiol š. malė rokiškėnai. Deja, geriau savivaldybė organizuotų normalią ligoninės ir poliklinikos vadovų, tikrų gydytojų paiešką arba atsiprašytų ęsamų už mobingą ir leistų veikti. Stebuklas, kad Kupiškio gydymo įstaigos tebeveikia, senieji vadovai nuriję nuoskaudas imasi vadovauti po superrokiškėnų desanto.

 • Tokios niekinės gydytojos, kur veržiasi dirbt ne į medicines įstaigas būna pagal pažintis, daŽniausiai „po partijnoj linijai“.. Pasidomėkit, kas už jos (po, ant) stovi (sėdi, guli….) ir nebekils retoriniai klausimai… 3 aukšte sėdi, kompiuterį „ciurpini“, algelė eina…. O kultūros centras– tai ne arti dirvonai tokioms mergelės, kurios visai kitur dirbo ne pagal specialybės, o pagal… 😉 Na, kai ateini su kyšiais vienur, galima tave „pervesti“ ir kitur 😉 Ypatingai, jeigu esi VIENINTELĖS NEPAKARTOJAMOS PARTIJOS NARYS (DRAUGAS, GIMINĖ, MYLIMASIS ir kt.)

 • Nauja gydytoja gerai, bet kad kultūros centre jau kelinti metai etatai pučiasi ir pučiasi, tai nebejuokinga. Ir iš kur pinigų atsiranda? Darbo tai ne kažin kiek. Savivaldybės administracijai reikėtų rimtai pagalvoti. Ir laikas ištaisyti klaidas kultūroj. Biudžete pinigų minusas, o kultūrai nors rieškučiomis semk. Gal kas paaiškintų vieną kartą?

  • O iš kur tamstoms žinoti kiek kultūros centre darbo? Juk neteko ten dirbti. Svaičioti galima, bet pamatuotai. Nebūkite pikti, pavydūs ir nelaimingi. Sveikatos ir puikios nuotaikos jums!

 • Nesuprantama, ar savivaldybei tikrai gydytojas reikalingas ? gal ši moteriške negali dirbti pvz šeimos gydytoja ar kažkur ligoninej vidaus ligu sk , ar ne svarbiau pakeisti tuo senelius ir bobutes, kuriems jau suku viską susigaudyt, dirba iš senoves,kompiuteriais nesinaudoja, nes negeba, va čia to reikia Kupiškiui , o ne savivaldybei.

  • Tai kodėl neišmokai ir tik sugebi kritikuoti, ar skaitei įstatymus? O dėl gydytojų nesugebančių naudotis kompiuteriu tai didžiulė gėda. Kam toks gydytojas reikalingas, todėl ir bėga pacijantai į privačią kliniką.

   • šiap gydytojas gydo , prie ko čia kompiuteris ? ar jums svarbu , kad iškviestas santechnikas naudojasi soc tinklais ar ne 🙂 kiekvienas dirba savo darbą 🙂

Rekomenduojami video