2023/11/30

 

POLITINIŲ BATALIJŲ DVELKSMAS SU ALIUZIJOMIS Į POPIEŽIAUS VIZITĄ

Per rajono Tarybos posėdį rugsėjo 27 dieną socialdemokratų frakcija informavo, kad buvęs Darbo partijos narys Virginijus Andrijauskas (viduryje, sėdi prie šios frakcijos vadovo Augenijaus Cesevičiaus) šių metų rugsėjo 25 dieną tapo jų frakcijos nariu. Autorės nuotrauka

Pirmą kartą po vasaros atostogų sezono rugsėjo 27 dieną į posėdį buvo susirinkusi rajono Taryba. Šįkart – visos sudėties. Taip būna retokai.

Gal politikus paskatino posėdžiauti ne tik ilgos atostogos ir visiems tam darbui susiklosčiusios palankios aplinkybės, bet ir artėjantys rinkimai. Mat jų dvelksmas pasijuto pačioje posėdžio pradžioje, kai svarstyta darbotvarkė.

Šįkart konservatorių koalicijos partneriai Taryboje socialdemokratai pasiekė, kad nebūtų svarstomas jų bendrapartietės tarnybinis nusižengimas.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Socialdemokratai neleido nubausti partietės

Išbraukti iš darbotvarkės klausimą dėl Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės tarnybinio nusižengimo, pradėjus svarstyti darbotvarkę, paprašė rajono Tarybos narys, Kupiškio socialdemokratų partijos skyriaus pirmininkas ir šios partijos frakcijos rajono Taryboje vadovas Augenijus Cesevičius.

Vienas svarbiausių argumentų buvo toks, kad ši Savivaldybės darbuotoja atostogauja, yra išvykusi profesijos reikalais į Briuselį, tad negalės Tarybos nariams paaiškinti susiklosčiusios situacijos.

Kiti replikavo, kad žmogų norima nubausti už menkniekius, kad tai susidorojimas ir tiesus kelias į atleidimą iš pareigų, nepaisant to, kad šiuo metu siūloma už tarnybinį nusižengimą skirti tik įspėjimą.

Tarybos posėdžio pirmininkas, rajono meras Dainius Bardauskas, replikavo, kad atleisti nebesuspėsią, nes kadencija baigiasi.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Tam žinančiam p.Vilma gavo kelionę iš seimo už gerą darbą socialdemokratų moterų klube ir ne šmeiškit žmogaus.O jos darbą turi tikrinti kas gerai išmano kontrolieriaus darbą.o ne nieko neišmanantys tik valdžios viršunelėms lojalus aiškiai matosi kad kažkam reikia šios vietos.

  • O tai semūnai ne mūsų visų pinigus dalina, gal savo asmeninius ?

 • Idomu už kieno Eurus ponia briuselyje tobulinasi? dar įdomiau ką iš ten parveš vertingo Kupiškiui? Ar yra butinybe ten važiuoti? Ta moteriške tik ,,kontroliere“ sau, visur išlandžioja,isiprašo aukštesnių institucijų, o kupiškiui iš jos mažai naudos, geriau atgal į Šepetą…..

 • Pirmiausia, noreciau suzinoti, del kokiu konkreciai veiksmu ar neveikima jai yra skiriama nuobauda? Tiesiog be politinio pilstymo-tiesiai sviesiai prasau ivardinti priezastis. Tiesa, komisija,tirusi p.Vilmos darba, labai idomi. Ar gali raštininkas išmanyti tiek ir buti tokiu kompetetingu, kad gebetu vertinti savivaldybes kontrolieres darba?

 • Nubausti žmogų už pareigų nevykdymą eilė metų iš eilės? nereikia?
  Taip, reikia iškart atleisti, ne melŽykloj dirba

 • Man atrodo ,kad Vilma pati tinkamiausia persona į Merus, darbšti, reikli.

 • Pradžioje kadencijos buvo atleidžiami dar ir nesulaukę pensijos,neparankūs darbuotojai,o dabar prieš rinkimus nebus tai daroma,juk dar ir muziejuje,neįgaliųjų draugijoje vadovai puikiai dirba…

  • Jūsų žiniai, Neįgaliųjų draugija yra nevyriausybinė organizacija, kuri nėra pavaldi savivaldybei ir jos vadovą renka draugijos nariai savo konferencijoje. Pirmą pasidomėkite, o po to komentuokit.

 • Pensininkai atledinėjami, tai gal jau ir jai laikas.

Rekomenduojami video