Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

VIRBALIŠKIUOSE APIE ŠABAKŠTYNUS, ŠALIES ISTORIJĄ IR PAŽADĄ

Virbališkietis Nikolajus Perevoščikovas savo namų kieme per Valstybės dieną iškėlė Lietuvos istorinę vėliavą.
Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Jei nepjaunama pakelių, miesto ir gyvenviečių bendro naudojimo viešų plotų žolė, galima visus priekaištus išsakyti seniūnams, komunalininkams. Bet ką daryti, jei kaimynas nesitvarko ir iš jo apleisto sklypelio piktžolių sėklos išnešiojamos į tvarkingų kaimynų daržus.

Su tokia problema yra susidūrę ir virbališkiečiai. Apsilankėme Virbališkiuose pas vieną nenorintį pjauti savo valdos žolės gyventoją, kuris nelabai paiso ir seniūnijos raginimų apsitvarkyti.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Virš žolynų istorinė šalies vėliava

Nikolajaus Perevoščikovo, kaip sako vietiniai žmonės, auksinių rankų tekintojo, kiemas iš pirmo žvilgsnio nelabai žole apėjęs.

Sodas prie namo, atrodo, šiemet bent kartą taip pat dalgį buvo regėjęs. Didžiausias raistynas vešėjo už mažyčio šiltnamiuko, už ūkinio pastato, prie švariai kaimynų nuravėtų daržo lysvių.

Namų šeimininką tą dieną radome nuo kaitros pasislėpusį kiemo pavėsinėje.

Plačiau skaitykite liepos 17 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

 1. Svetimos gėdos jausmas (85.206.214.72)

  2021-07-17 at 12:04

  Lyg ir pasigyrė kaimynai savo tvarka, bet… Kad jau tie kaimynai tokie tvarkingi, apipjautų, apravėtų aptvarkytų tam vyrui. Lengva paviršutiniškai spręsti, kas yra, jaip jis iš tiesų jaučiasi, ar tai vien tinginystė. Matyti, kad vyras ne jauname amžiuje. Nusikaltėlių veidų nerodo, įstatymas gina, o čia išfotografuotas… Geriau tiktų susimąstyti, koks pats/ pati kitom aplinkybėm būčiau, kai amžius ar ligos suims. Maža kaip dar ir bus. Esi tvarkingas, gali, tave piktina kito trūkumai, eik ir savo darbu gerą pavyzdį rodyk… Turiu senus tėvus ir akivaizdu, kad daug ko kaip anksčiau jie jau pasidaryti negali tikrai ne iš tinginystės. O tu dirbi, su namuose sėdinčios kaimynais išravėta tvarka varžytis tikrai negali. Tai ką – tokie jau turėtų moralinę teisę senus žmones dėl daikto pašalėje, piktžolės sėklos žeminti ir jų sveikatai kenkti? Eik ir daryk ką gali.

  • Pritariu (86.100.95.188)

   2021-07-18 at 08:14

   Pritariu.kaip lengvai teisiame kitus

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų