Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PRIPAŽINO KALTAIS DĖL ŽMOGŽUDYSTĖS

Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Panevėžio apygardos teismo nuosprendį, kuriuo kupiškėnai M. B. ir D. M. buvo išteisinti dėl nužudymo dėl chuliganiškų paskatų per išgertuves 2018 metais ir skyrė jiems aštuonerių ir devynerių metų laisvės atėmimo bausmes.

M. B. ir D. M. kaltinti dėl to, kad jie 2018 metų gegužės mėnesį sodyboje mirtinai sumušė namų šeimininką. Teisiamieji įrodinėjo, kad šis mirė ne nuo jų smūgių, o būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kritęs ir susižalojęs.

Panevėžio apygardos teismas 2020 m. lapkričio 23 d. buvo priėmęs išteisinamąjį nuosprendį, motyvuodamas tuo, kad teismo ištirti ir įvertinti įrodymai nepatvirtino kaltinamųjų kaltės dėl nužudymo. Pirmos instancijos teismas pripažino, jog byloje liko nepašalintos abejonės, kad nukentėjusysis sužalojimus galėjo patirti griūdamas dėl neblaivumo arba vėliau, jau išėjus kaltinamiesiems.

Plačiau skaitykite birželio 19 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

 

Unsplash nuotrauka

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. (88.118.59.238)

    2021-06-19 at 09:46

    Keistai atrodo, kai teismai naikina kitų teismų sprendimus ir nuosprendžiai apsiskuka 180 laipsnių kampu. Ko vertas Panevėžio apygardos teismas?

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų