Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PASPC GRESIA NEIŠVENGIAMA OPTIMIZACIJA

Optimizuojant PASPC veiklą, bus perskirstyti darbai ir funkcijos. Dalį darbuotojų planuojama atleisti.
Autorės nuotrauka

Balandžio 29 dieną per rajono Savivaldybės tarybos posėdį patvirtinta Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) valdymo struktūra ir darbuotojų pareigybių sąrašas. Nors didelių pokyčių nėra, vis dėlto siekiant optimizuoti įstaigos darbą, artimiausiu metu jų bus. Apie tai pasikalbėjome su PASPC vadovu Raimundu Martinėliu.

Jurga BANIONIENĖ

Baigė tai, kas neužbaigta

Pasak R. Martinėlio, šis klausimas dėl PASPC struktūros buvo neišspręstas dar iki jam ateinant vadovauti įstaigai, nors diskutuota jau seniai. „Atėjęs radau nebaigtą darbą, viską sudėliojome ir Taryba struktūrą patvirtino, tačiau didelių pokyčių iš esmės nėra“, – sakė PASPC direktorius.

Anot pašnekovo, buvo sudėliota struktūros schema ir darbuotojų pareigybių sąrašas.

„Visi padaliniai, kurie buvo, jie išlieka – ambulatorijos, punktai, greitosios medicinos pagalbos skyrius, poliklinika, psichikos sveikatos priežiūros kabinetai ir pan. Taip pat patariamieji – vidaus medicinos audito padalinys, gydymo taryba, slaugos taryba, medicinos etikos komisija, antikorupcijos komisija ir kt. Šiek tiek pakeitėme ir pareigybių sąrašą, kad viskas būtų tvarkinga ir pagal įstatymus, nes pačioje akreditavimo tarnyboje keitėsi pareigybių pavadinimai, pavyzdžiui, laboratorijos darbuotojai anksčiau vadinosi laborantai, dabar – biomedicinos technologai ir pan.“, – aiškino R. Martinėlis.

Plačiau skaitykite gegužės 4 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. idomu (85.206.211.247)

  2021-05-05 at 16:08

  o kada optimizavimas bus ligonineje? ten sedi prisidenge ,,partiniai“ ir neduok dieve pajudinsi, bus pagal partijos lygi, kaži ar dabartinis vadovas to imsis, aišku valdančiajai daugumai jis nepriklauso, bet ar ne per silpnas tą padaryti.

 2. Kupiškėnas (94.14.46.203)

  2021-05-05 at 12:14

  Paskaičius straipsnį lieka neaišku:įstagai-optimizavimas,daug žmonių atleidžiama,prisirašiusių mažėja,o pavaduotojo medicinai reikia.Ar ne per didelė prabanga įstaigai,ypač šiuo metu.Žmonės atleidžiami,o administacinis aparatas didinamas.Algų vadovams taip pat nieks nemažina,tik didina,o visiems kitiems darbo daugėja,tik grasinama atleidimais ir susimažinimais.

 3. kažkas (82.145.220.167)

  2021-05-04 at 14:21

  Tai tik pareigybes pervadins? Tai gerai, nebrangi optimizacija, lenteles ant durų perpaišei, keletą antspaudėlių nupirkai ir tiek tų išlaidų. Sunkus metas, reikia taupyti, išmintingas vadovas taip ir daro.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų