2024/06/15

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 27 D.

Pixabay nuotrauka

Balandžio 27-oji – Medicinos darbuotojų diena; Pasaulinė grafinio dizaino diena; Tarptautinė veterinarijos diena.

AVINAS. Aktualūs bus mokslo, kultūros arba su užsieniu susiję reikalai. Regis, ruošiatės kelionei, egzaminui, ataskaitai ar pan. Neignoruokite perspėjimų, užuominų, jeigu darote kažką nelegalaus. Būtinas ypatingas atidumas kelyje.

JAUTIS. Tikriausiai jums pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Už paslaugą neišvengsite įsipareigojimo, kuris tikrai nebus pamirštas. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vyresnio amžiaus aplinkiniais.

DVYNIAI. Regis, teks labiau derintis prie kitų žmonių, atsižvelgti į jų poreikius, o ypač į gyvenimo partnerio pageidavimus ir lūkesčius. Viskas bus gerai, jeigu neprovokuosite nesantaikos. Labiau gerbkite senyvus asmenis, nenuvertinkite jų.

VĖŽYS. Ir jūs šiandien būsite darbingi, ir dienos aktualijos neleis tinginiauti. Šauniai padirbėsite sode, ūkyje ar kitur, ypač jei jums draugiškai talkins draugai, artimieji.

LIŪTAS. Prieštaringa diena. Regis, smagiems užsiėmimams energijos nestokosite. Jūsų dėmesiu ir išmone džiaugsis vaikai. Galite suintriguoti žavų asmenį, įgyti gerbėją. Kita vertus, galimas ir nepatinkančio žmogaus seksualinis priekabiavimas.

MERGELĖ. Šiandien visą dieną nerimausite, jusite emocinę įtampą. Pasistenkite išvengti ginčų, barnių, kurių gali kilti dėl skirtingų nuomonių. Saugokitės savanaudiškų ir nesąžiningų žmonių.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad turite rūpestį, susijusį su informacija, studijomis. Galbūt nerimo kelia artėjantis egzaminas arba pokalbis dėl darbo. Tokiu atveju derėtų skirti laiko pasiruošimams.

SKORPIONAS. Šiandien jums norėsis pramogų, meilės. Rūpesčių gali kelti vaikai, jų emocinė būklė ar kt. Regis, dėl jų poreikių būsite linkę papurtyti piniginę ar kažkaip labiau įsipareigoti.

ŠAULYS. Jūsų nuotaikos bus permainingos, fortūna – irgi neprognozuojama. Džiugins meilė, kūryba, gamta, tačiau nervins dalykai, susiję su uždelstais įsipareigojimais bei šeimos narių bėdomis.

OŽIARAGIS. Ramiai ruoškitės tam, ko norėtumėte. Vertėtų blaiviai įvertinti santykius su kitais žmonėmis. Ypač svarbu su visais kontaktais bei kelyje šiandien išlaikyti blaivią galvą.

VANDENIS. Tikėtinos diskusijos, renginiai, pristatymai ar varžybos. Regis, prisisemsite įspūdžių. Kita vertus, būsite sutrikę, jeigu teks pirkti dovaną, ką nors sveikinti. Pagrįstai jusite, kad galite neįtikti. 

ŽUVYS. Nelengva diena. Gali būti apmaudu, kad tenka įtemptai darbuotis, o kiti pramogauja arba reikalauja neįmanomų dalykų. Kontroliuokite savo žodžius, kad netektų dėl jų gailėtis. Neprovokuokite susipriešinimo.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video