Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PALAIDI ARKLIAI – TARP GYVULIŲ GEROVĖS IR NEPRIEŽIŪROS

Skapiškio–Pandėlio keliu risnoja du poniai ir žemaūgis arklys. Antai toks į socialinį tinklą įdėtas vaizdelis atskleidė įsisenėjusią miestelio problemą – dažnai nutrūkstantys ūkininko Aleksandro Vaitoškos arkliai ne tik baugina Skapiškio gyventojus, bet ir pridaro jiems nuostolių. O gyvulių šeimininko požiūris nesuvokiamas nei miestelėnams, nei seniūnui, nei Kupiškio valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Vietiniai pakraupę

Praeitą trečiadienį socialinėje erdvėje sumirgėjusi keliu lekiančių arklių nuotrauka neliko nepastebėta. Vieni reagavo šmaikščiai – buvo ir pokštaujančių, kad tai dainininko Radžio arkliai, o antri iškart atpažino gyvulių šeimininką ir nešykštėjo jam kritikos. Pasak komentatorių, ši situacija kartojasi nebe pirmus metus – gyvuliai kone kasdien trypia žmonių kiemus ir pasėlius, o šeimininkas į skundus žiūri atsainiai ir išvadų nedaro.

Skaitykite lapkričio 5 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Ūkininko Aleksandro Vaitoškos arklių problema skapiškėnams žinoma metų metus.
Nuotrauka iš „Facebook“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Normalu (84.15.179.32)

    2019-11-06 at 19:24

    Vis idomiau kai tokiu ukininku yra, nors pralinksmina, ne vie kalbos apie pieno kainas,grudu kainas, kiek prikule, ar vien darbas ir darbas atrodo be jo nieko daugiau nera. Pamanyk istrype poniukai bobu darzelius ar skustas pieveles ar koki kicini balvona nuverte, cia ne beda.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų