Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

EDMUNDAS KIRDA: „BEVEIK VISI ŽMONĖS SAVYJE TURI MIEGANČIŲ GALIŲ“

Edmunas Kirda, gyvenantis Girsteikių kaime, save vadina universu. Jis dažnai vadinamas ir parapsichologu, fiziku, bioenergetiku, homeopatu, bet, jo manymu, nė vienas iš šių pavadinimų neatspindi plataus įgytų žinių spektro.
Autorės nuotraukos

Ar galėtumėte patikėti, kad atokiame Girsteikių kaime gali gyventi tiksliųjų mokslų šalininkas, antgamtinių reiškinių tyrėjas? Universu save vadinantis Edmundas Kirda sako, kad niekuomet nemėgo sėslaus gyvenimo būdo – geriausia užsiimti tokia veikla, kuri tavęs nepririša.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Minties galia egzistuoja

E. Kirdos vienu epitetu neapibūdinsi. Universitete studijuodamas fiziką, savarankiškai studijavo biologiją ir botaniką, chemiją ir jos technologijas, psichologiją ir psichoterapiją. Vėliau – farmaciją ir homeopatiją, maisto pramonės technologijas.

Pašnekovas kadaise dirbo tiksliųjų mokslų – fizikos, matematikos, informatikos mokytoju. Pasak jo, į Lietuvą atėjus nepriklausomybei, švietimo sistema ėmė kirmyti, be to, alga vadinamaisiais „žvėriukais“ buvo labai menka. Nuo tada Edmundas nusprendė keisti profesiją.

Pašnekovas dar būdamas studentu domėjosi parapsichologija ir ezoterika. Dešimt metų gilinosi į šį mokslą savarankiškai, o kai Lietuvoje atsirado pirmoji parapsichologijos akademija, joje ne tik mokėsi, bet ir dirbo dėstytoju. Edmundas ten sutiko daug neeilinių gebėjimų turinčių žmonių, tarp jų ir garsiuosius brolius Azanovus.

„Parapsichologija tiek seniau, tiek dabar yra laikomas netikru mokslu. Tačiau kodėl daug psichologų naudoja metodus, kurie tinka kelionei laiku į ateitį? Tarkim, mokinys bijo, kad jam gali nepasisekti egzaminas, o psichologas jam pasiūlo įsivaizduoti, kaip atrodo ta savaitė po egzamino, kaip mokinys tada jaučiasi. Mokinys mintimis nukeliauja į netolimą ateitį ir nusiramina. Jeigu kelionės laiku neegzistuoja, kaip tai galima padaryti?“, – retoriškai klausia parapsichologijos dėstytojas.

Anot E. Kirdos, žmogus kitą žmogų gali valdyti mintimis. Tai vadinamoji bekontaktė kova, kai nė pirštu nepriliesdamas gali pargriauti priešininką. Parapsichologas besidomintiems tokiais dalykais siūlo pažiūrėti dokumentinį rusų filmą „Bedugnės šauksmas“, kuriame rodoma tikrais faktais paremti siužetai, įrodantys minties galią. Filme rodoma, kaip rusų žvalgybininkai buvo ruošiami kelionei į astralinį pasaulį. Jie galėdavo surinkti žvalgybos duomenis knaisiodamiesi kito žmogaus mintyse ir pritaikyti savo naudai.

Ne tiki, o žino

Edmundo manymu, dabartinis mokslas yra užsidaręs materializmo rėmuose. Pašnekovas teigia niekuo netikintis. Viskas slypi žiniose, faktuose. Taip pat esti ir paslėptos žinios.

„Egzistuoja struktūra, anksčiau vadinama eteriu. Net originalioje Mendelejevo lentelėje eteris buvo įvardytas pirmuoju elementu. Tai subtili struktūra, apie kurią galime tik spėlioti. Niekas viso to plika akimi nematė. O kad ta struktūra egzistuoja, matyti iš bandymų, pavyzdžiui, iš tų pačių parapsichologinių efektų“, – tikino netradicinių mokslų ekspertas.

Edmundas Kirda lankėsi Maču Pikču tvirtovėje. Fizikas nustatė, kad idealiai vienas prie kito sudėti akmenys prieš statant buvo pakaitinti iki akmens lydimuisi artimos temperatūros.
Nuotrauka iš asmeninio pašnekovo albumo

Laisvai samdomas tyrėjas yra išmaišęs kone visą pasaulį. Vyras juokauja, kad tik Australijoje eukaliptų neskynė. Teko lankytis Jeruzalėje – Kristaus kapo bazilikoje, Brazilijoje stebėti gyduolį, atliekantį operacijas be nuskausminamųjų vaistų, tyrinėti formas Maču Pikču tvirtovėje Peru.

„Statinius kūrė ne inkai, o prieš juos buvusi kita civilizacija. Maču Pikču tvirtovės sienos akmeninės, tačiau tie akmenys suguldyti lygiai, kad nė popieriaus neįkiši. Akmenys visiškai lygūs, bet matyti, kad nepoliruoti ir nešlifuoti. Pasirodo, jie buvo dedami pusiau skysti, lyg virtinių tešla. Manau, kad akmuo buvo pakaitinamas iki artimos lydymosi temperatūros, t. y. iki 1000 C“, – kalbėjo pašnekovas.

E. Kirda mano, kad Kūrėjas, sukūręs pasaulį, egzistuoja, tik neturi gryno pavidalo – jo ir nereikia. Visata yra jo kūnas, o visi mes esame to kūrėjo dalys. Kaip biofizikas Edmundas gali pasakyti, kad visata yra begalinė masė kūrybai. Jei visa tai nebūtų kūryba, tai nebūtų ne tik mūsų, bet ir elementariųjų dalelių.

„Jūs žiūrit į mane, aš į jus ir tai reiškia, kad kūrėjas žiūri pats į save“, – paaiškino fizikas.

Už gydymąsi be tablečių

E. Kirda domisi sveika gyvensena. Pašnekovo teigimu, nuo pat vaikystės jį atakuoja infernalinis pasaulis ir siunčia jam įvairias ligas. Edmundas paaiškina: taip yra todėl, kad jis išsiskiria iš minios neeilinėmis žiniomis.

Žinomo Lietuvoje bioenergetiko tėtis dirbo veterinaru. Dar būdamas vaikas Edmundas praleido daug laiko tėčio laboratorijoje. Šiandien netradicinis homeopatas veda paskaitas, per kurias moko prisirinkti vaistažolių, taip pat aiškina, kaip veikia natūralūs preparatai ir kaip juos teisingai pasigaminti.

„Medžiaga veikia ne chemiškai, o energetiškai. Kodėl, pavyzdžiui, žmonės nuo seno gydosi gerdami šlapimą? Šlapimas toks dalykas, kuris yra pabuvęs kiekvienoje mūsų organizmo kertelėje. Šis skystis įrašęs visas mūsų organizmo problemas. Labai panašu ir kraujo paėmimas iš venos ir suleidimas į raumenis“, – detalizavo biochemikas. Kad šlapimo nereiktų gerti, E. Kirda siūlo pasidaryti šlapimo homeopatinę kopiją, nes, anot jo, gydymui reikia ne toksinų, o įrašytos informacijos.

Šioje į delną telpančioje dėžutėje įrašyta miškinės sidabražolės informacija. Pasak Edmundo Kirdos, tai visiškai tas pats, kaip gerti šių vaistažolių arbatą.

Esant smulkiems negalavimams, tarkim, peršalimui, natūropatas nesigydo, tik stengiasi pasilengvinti būklę garindamas eterinius aliejus. Mėgstamiausias arbatmedžio, eukalipto ir gvazdikėlių eterinių aliejų mišinys. Taip pat pašnekovas stengiasi gerti užtektinai vandens. Anot jo, vandens poreikį diktuoja troškulys, jei jo nejaučiate (tai būna dažniausiai senatvėje), poreikį derėtų pasiskaičiuoti pagal kūno masę.

Anot E. Kirdos, vanduo labai lengvai struktūrizuojasi. Jis nusikopijuoja struktūrą ir energiją tos vietos, kurioje jis pats yra. Vanduo gali būti kaip homeopatinio preparato informacijos pernešėjas. Vasarą galima vartoti šaltą vandenį (jei nėra padidėjusio skrandžio rūgštingumo), o žiemą tik šiltą.

Jei žmoguje tūno psichologinė įtampa – vien vanduo nebepadės. Prakalbus apie įtampą, pašnekovas prasitarė, kad tiria energetikas. Tam turi specialų įrankį – virgules. Tačiau jų naudoti dažniausiai nereikia. Jos skirtos tik tam, kad kiti matytų, o pats energetiką jaučia.

„Sukauptos fizinės įtampos dubliuojasi mūsų fiziniam kūne. Pavyzdžiui, moterys linkusios kaupti įtampą dubens srityje. Tai gali būti viena iš priežasčių, lemiančių nevaisingumą. Įtampos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje. O blogiausia, kai įtampa atsiranda vidaus kūno organuose. Tai sukelia širdies ligas, chronišką vidurių užkietėjimą ir kitus negalavimus“, – teigė E. Kirda.

Pašnekovas sako galintis įrašyti bet kokią informaciją, padedančią organizmui harmonizuotis. Paties daikto, ar reiškinio, šalia gali ir nebūti, bet mes galime turėti energo-informacinį įrašą.

Edmundas Kirda tikina, kad harmonizatoriai – torsiniai generatoriai elektronikos prietaisų skleidžiamą elektromagnetinį lauką paverčia sveikatai nekenksmingu.

Kalbėdamas biofizikas parodė ir harmonizatorius – torsinius generatorius. Jie atrodo kaip nedidelės plastmasinės plokštelės, bet, pasak E. Kirdos, viduje jos turi atitinkamą konstrukciją.

Tokius harmonizatorius jis siūlo dėti į mobiliuosius telefonus, belaidžio interneto modemus ir kitą elektroniką. Yra ir stipresni, kurie telpa į didesnes dėžutes. Jais galima naudotis tik keletą minučių.

„Harmonizatoriai, skirti elektronikai, elektromagnetinį lauką padaro harmoningą mūsų kūnui, o kiti harmonizatoriai dirba su mūsų subtiliaisiais kūnais ir per tai tvarko mūsų problemas“, – teigė mokslinių reiškinių tyrėjas ir įspėjo, kad dažnai prie savęs laikyti šio daikto nereikia, prie harmonizatoriaus galima ir priprasti. Bioenergetiko teigimu, ši konstrukcija gali atskleisti ir pagydyti žmogaus sutrikimus, bet kartais ligos progresavimo greitis viršija harmonizatoriaus galimybes. Pavyzdžiui, kurį laiką palaikius harmonizatorių tarp pirštų, sušyla arba pradeda dilgčioti žmogaus kūno probleminės vietos.

Energetiką Edmundas tyrė ir ieškodamas tinkamų namų. Taip rado būstą Girsteikiuose. Rinkdamasis namus, pašnekovas tikrino ir požeminio vandens lygį.

„Jei vandens lygis per arti žemės paviršiaus, tuomet žmogus jausis lyg jūreivis, per ilgai plaukiojęs jūroje – praras fizines jėgas“, – palyginimą pateikė pašnekovas.

Tyrinėtojas neatmeta galimybės, kad galėtų įkurti mokyklą, kurioje vestų parapsichologijos, bioenergetikos, homeopatijos mokymus. Pasak jo, praktiškai visi žmonės turi miegančių galių savyje ir tas galias gali valdyti. Tik viso to reikia išmokti.

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

  1. Redas (213.226.179.55)

    2020-05-19 at 17:22

    kokius mokslinius darbus yra atlikęs šis viską žinantis, susidaro įspūdis, kad tai tik žodinis pasisakymas ir daugiau nieko. artimiau žinantys žmonės paklausti tik galvą kraipo.

  2. Žaneta (212.52.37.98)

    2020-05-08 at 23:41

    Sveiki.Labai sudomino harmonizatoriai.Noreciau suzinoti daugiau ir isigyti,jei ju kaina,,ikandama,,eiliniam zmogui.Aciu.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų