Skelbimai
Pašnekesiai
Reklama
Aktualijos

ZIGMANTUI ALEKSANDRAVIČIUI RINKIMAI – TARSI BĖGIMAS SU KLIŪTIMIS

Praėjusį antradienį, sausio 29 dieną, per Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdį nuspręsta neregistruoti kandidatais į savivaldybių tarybas tų žmonių, kurie pildydami savo anketą nuslėpė informaciją apie teistumą. 

Į asmenų, nenurodžiusių, kad teismo įsiteisėjusiu nuosprendžiu (sprendimu) buvo pripažinti kaltais dėl nusikalstamos veiklos, sąrašą įrašyti ir du Visuomeninio komiteto „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“ nariai – Zigmantas Aleksandravičius ir Evaldas Skemundris.

Vėliau paaiškėjo, kad šis sprendimas vienam iš politikų buvo ne paskutinis.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

VRK sekretoriato Rinkimų organizavimo skyriaus vedėja Reda Daniškevičiūtė patvirtino, kad kandidatai gali ir turi teisę skųsti minėtą sprendimą. Jei teismas panaikintų VRK sprendimą, kandidatas būtų grąžintas į sąrašą tuo pačiu rinkimų numeriu.

Z. Aleksandravičiaus pasakyti žodžiai, kad viskas bus gerai, išsipildė. Teismas išsiaiškino, kad jis savo anketoje buvo nurodęs, kad teismo įsiteisėjusiu nuosprendžiu (sprendimu) buvo pripažintas kaltu dėl nusikalstamos veikos. Remiantis ta išvada Z. Aleksandravičius sausio 31 dieną vykusio VRK posėdžio sprendimu grąžintas į Visuomeninio rinkimų komiteto „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“ kandidatų sąrašą. Nepasikeitė ir jo kandidato numeris.

E. Skemundris VRK sprendimo nebeskundė. Rinkimuose jis nebedalyvaus. Pasak jo, būtų buvę per mažai laiko aiškintis šiai situacijai. Vyras įtaria, kad kažkas galėjo užsienyje pasinaudoti jo asmens duomenimis darydamas nusikaltimus. Pašnekovas teigė, kad tų nusižengimų padarymo laikotarpiu jis nebuvo išvykęs iš Lietuvos.

Aurelijaus Sabaliausko piešinys

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Zigm... (85.206.211.205)

  2019-02-04 at 20:53

  Tegul eina,valdantieji negalės atsipalaiduoti.

 2. 111 (90.135.183.208)

  2019-02-02 at 09:41

  Zigmai ar ilgam truputi gerietis veliau vel bus taspat kol neisknis kokios nors tavo lepsuso

 3. ?????? (78.57.189.140)

  2019-02-01 at 19:59

  Nu ir nesibaigė jam tie rinkimai. Nors… nesuprantu koks velnias neša jį į tą galerą?

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų