Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

NAUJAS BANDYMAS ĮMINTI BARBOROS RADVILAITĖS MĮSLĘ

Susitikimas buvo emocingas ir nuoširdus. Renata Šerelytė skaitytojams dalijo autografus.
Autorės nuotrauka

Renata Šerelytė dažna viešnia Kupiškyje ir gimtuosiuose Šimonyse. Šįkart ji su savojo krašto žmonėmis susitiko balandžio 26 dieną.

Vienas iš susitikimų tądien surengtas ir Kupiškio viešojoje bibliotekoje. Skaitytojams buvo pristatyta naujausia rašytojos knyga „Raganos širdis“. Tai paslaptingoji Barboros Radvilaitės ir jos patikėtinės Magdalenos istorija.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Gausiai susirinkusiems skaitytojams R. Šerelytė prisipažino, kad bijojo imtis istorinės temos. Gąsdino daugelio labai romantizuotas Barboros Radvilaitės paveikslas. Kai įsigilino į šios moters biografiją, atsiskleidė labai įdomi, nei bloga, nei gera asmenybė.

Autorė atskleidė, kad pagrindinis knygos „Raganos širdis“ veiksmas vyksta Vilniuje ir Krokuvoje. Siužeto vingiai aprėpia ir kitus istorinius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės miestus. Labai svarbus tarpsnis yra Dubingiai, kur Žygimantas Augustas, važiuodamas į Krokuvą, dėl saugumo išsiunčia karalienę. Pagrindinė siužeto gija sukasi apie iš bajorų luomo kilusią, bet sunkomis sąlygomis augusią ir šaltakraujiška žudike tapusią Magdaleną, kurią karalienė Bona siunčia į Vilnių šnipinėjimo tikslais.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Talentas (109.28.94.170)

    2018-05-15 at 07:27

    Skaitysim !!!!!„Mėlynbarzdžio vaikai” buvo kažkas TOKIO…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų