2024/03/01

 

KIEK KITAIS METAIS KAINUOS IŠSKIRTINIAI AUTOMOBILIO NUMERIAI?

Nuo kitų metų sausio 15 d. keičiasi išskirtinių numerio ženklų grupavimas ir jų kainos, praneša „Regitra“. Pavyzdžiui, vardinių numerio ženklų kaina didėja 1 tūkst. eurų, iki 2,5 tūkst. eurų.

Numerio ženklų deriniai yra grupuojami pagal jų populiarumą, o atsižvelgiant į tai, kokiai grupei jie priskirti, yra nustatomas ir jų įkainis. Taip pat nuo kitų metų keisis ir vardinių numerių kainodara. Eilės tvarka išduodamų numerio ženklų kaina nesikeis.

Valstybiniai registracijos numerio ženklai yra skirti viešajame eisme dalyvaujančių transporto priemonių identifikavimui.

„Regitra“ pastebi vis didėjantį vairuotojų norą išsiskirti eisme – sulaukiama vis daugiau prašymų rezervuoti tiek išskirtinius, tiek ir vardinius numerio ženklus.

Nuo kitų metų sausio jie bus pergrupuojami pagal jų populiarumą. Pavyzdžiui, automobilių vairuotojų pamėgti deriniai 888 ar 999 bus perkeliami į aukštesnę grupę, o motociklų ir priekabų deriniai – į žemesnę. 

Kaip ir iki šiol, rezervuojami numerio ženklai bus skirstomi į keturias grupes, tačiau nuo kitų metų sausio keisis šių grupių kainos – buvusios 500, 250, 150 ir 75 Eur, atitinkamai keisis į 700, 350, 150 ir 50 Eur. Taip pat keisis ir vardinių numerio ženklų kaina –  nuo 1 500 Eur iki 2 500 Eur.

Atkreiptinas dėmesys, jog eilės tvarka išduodamų numerio ženklų rinkinio kaina nesikeis ir išliks tokia pati – 7,20 Eur. Išsamiau su numerio ženklų grupėms priskirtų derinių sąrašu galite susipažinti čia.

„Regitros“ inf. ir nuotrauka

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video