2024/06/19

 

KUPIŠKIO KULTŪROS CENTRAS TURI LAIKINĄ VADOVĘ

Nuo gegužės 15 d. laikinai Kupiškio kultūros centro direktorės pareigas eina Rasa Gudonienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kupiškio kultūros centro direktorę Jolitą Janušonienę pripažinus kalta korupcinio pobūdžio byloje, ji teismo sprendimu neteko teisės 3 metus dirbti vadovaujamą darbą valstybiniame, viešajame ir privačiame sektoriuose.

Taigi gegužės 11 dieną įsigaliojus šiam teismo nuosprendžiui Kupiškio kultūros centras liko be vadovo.

Mero potvarkiu nuo gegužės 15 dienos šiam centrui laikinai pradėjo vadovauti Rasa Gudonienė, direktorės pavaduotoja kultūrai.

Vėliau bus rengiamas konkursas Kupiškio kultūros centro direktoriaus pareigoms eiti.

Šį potvarkį pasirašęs meras Dainius Bardauskas dar ėjo savo pareigas ir po apkaltinamojo nuosprendžio gegužės 11 dieną korupcijos byloje, kol jo įgaliojimus Vyriausioji rinkimų komisija gegužės 16 d. pripažino nutrūkusiais nesuėjus terminui pagal įsiteisėjusį apkaltinamąjį teismo nuosprendį.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gėda..

  • Jai jai

  • Gal įi ponia nevogs iš kupiškėnų?

  • Ne apie R. G. – čia viskas gerai. Bet. Nesueina galai. Ne tik centras liko be vadovo, rajonas taip pat. Janušonienei teismo sprendimas galioja nuo 11 dienos, merui ne. Meras dar pasitvarko reikaliukus, kažin kiek tų potvarkių prirašė ir kažin ar jie teisėti.
    Rajono taryba, kas vyksta? Buvusi opozicija nupirkta komitetų pirmininkų postais, naujoji miega ar kaip?

Rekomenduojami video