2024/07/15

 

KVIEČIA Į ANTRO TURO DEBATUS KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kovo 9 dieną 18.30 val. Kupiškio kultūros centre organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Kupiškio savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

Debatuose dalyvaus į antrą turą patekę kandidatai: Dainius Bardauskas ir Vidmantas Paliulis.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą į mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma, neperšokęs griovio, nesakyk op“, – sako „Žinau, ką renku“ savanoris Eimantas Končius.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į antro turo debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai Jums pristatys savo įsipareigojimus, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose, sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projekto, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

„Žinau, ką renku“ inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Vien iš veido, iš akių, iš laikysenos galima perskaityti kas yra kas. O kai prakalba, tai viskas ir pasimato. Kokia burnelė, tokia ir kalbelė .Užtikrintai sakau : tikras Meras tik Bardauskas.

 • Paliulis vakar skėlė bajerį : atseit už tradicinę šeimą jis !!!? Nuo kada Vidmantas tris žmonas turėjęs, 5 vaikų nuo skirtingų moterų susillaukęs žmogus yra tradicinė šeima? Kaip tik Bardausko yra tradicinė šeima, jo viena santuoka palaiminta Bažnyčios, dvi puikios dukterys, garbingi tėvai. Žmonės gerais žodžiais mini jo Amžiną Atilsį tėvą ir buvusią mokytoją jo mamą, kuri yra labai garbaus amžiaus, jei neklystu netoli 90. Paliulis per debatus vakar be jokios gėdos skėlė, kad Bardauskas neatvyko prieš 4 metus į debatus, su Vidmantuku nors visi žinojo, kad tą dieną Meras gelbėjo savo mamos sveikatą ir buvo ligoninėje su insulto ištikta motina. . Ne rinkimai žmogui tada rūpėjo, o pasityčioti ir pasinaudoti žmogaus nelaime yra žema. . Fui, kaip šlykščiai puolė, bet. pats susimovė. Toks vaizdelis, kad jeigu galėtų dantimis tą Bardauską sukramtytų:))) Šurmuliavo salėje žmonės, po tokiių nevykusių Vidmanto “patiekalų” labai blogas skonis ir kvapas.

  • Pritariu, mes su kolegėm irgi nusprendėm, kad jeigu esi vyras, tai kovok vyriškai ir garbingai . To vyriškumo ir nepamatėme pas Paliulį, Skystas pasirodymas, visai nežino , savo programoje planuoja ir žada išfasltuoti 3 Kupiškio gatves, kurios JAU yra dabar išasfaltuotos ir susimauna žmogelis daugelyje temų ir klausimų.

 • Ne tau, Paliuli, mėlynas dangus,
  Ne tau, berneli, rožėm klotas kelias
  Ir vėl liūdnam teks grįžti į namus,
  Ieškok, Paliuli, prastesnės vietelės.

 • Išklausyti antrieji debatai : patiko mūsų Mero Bardausko pozicija, atsakymai konkretūs, tiesūs, pažadai realūs. Protingo žmogaus protinga kalba. O svarbiausia , daug darbo ir išmanymo įdėjęs, kad mūsų nedidukas Kupiškis būtų gražus ir jaukus. Atsimenam puikiai kaip viskas nykiai atrodė iki jo atėjimo dirbti Meru. Kad ir autobusų stotis – koks buvo nutriušęs pastatas-vaiduoklis. Pasitikime, gerbiame ir renkamės Dainių.

 • Grajink grajink muzikante mes tau užmokėsim o toliau ir be tavęs išsiversim

 • DAINIUS BARDAUSKAS
  Gimė 1965 m. birželio 5 d. Kupiškio rajono Juodpėnų kaime.
  1983 m. baigė Šimonių vidurinę mokyklą, tais pačiais metais įstojo į Lietuvos veterinarijos akademiją, ją baigęs įgijo veterinarijos gydytojo specialybę. 2006 m. baigė studijas Vilniaus universitete, jam buvo suteiktas socialinio darbo magistro kvalifikacinis laipsnis.
  Nuo 1995 m. iki 1998 m. – Šimonių seniūnijos seniūnas.
  Nuo 1998 m. iki 2000 m. – Kupiškio rajono žemės ūkio skyriaus vedėjas.
  Nuo 2000 m. iki 2015 m. – Kupiškio socialinės globos namų direktorius.
  Nuo 2015 m. iki dabar– Kupiškio rajono savivaldybės meras.

  VIDMANTAS PALIULIS, gim.1964-03-23, Pasvalio raj.
  1979 m. baigė Krinčino aštuonmetę mokyklą ir tais pačiais metais įstojo į Panevėžio 24-ąją kaimo profesinę technikos mokyklą, įgijo autošaltkalvio specialybę.
  1984 m. įstojo mokytis į Rokiškio kultūros mokyklą.
  1988 m. Utenos raj. Daugailių kultūros namų meno vadovas.
  1994 m. VSDFV Utenos rajono paslaugų agentas, Daugailių pagrindinės mokyklos darbininkas.
  1996 m. – Diliauskų kultūros namų meno vadovas.
  1997 m. – Kupiškio rajono Subačiaus vidurinės mokyklos mokytojas, Subačiaus kultūros namų meno vadovas
  2006 m. Šiaulių universitete igyta muzikos pedagogo kvalifikacija
  2007 2019 Subačiaus seniūnija seniūnas
  2019 2020 Kupiškio r. Subačiaus gimnazija statinių priežiūros darbininkas, kiemsargis
  2020 2024 Panevezio raj. Karsakiškio seniūnija seniūnės pavaduotojas

  • Nieko gero nei vienas ,nei kitas.

   • ,,Atkata,, skaičiut daug mokslo nereik…

  • Cha-cha…Tik dabar būkite žmonėmis!Aukštą išsilavinimą parodė susirinkę mero fanaiTokio žemo intelekto žmonių senai mačiau.Turėtų būti gėda! Buvo svetima gėda sėdėti šalia jų,rėkiančių.Blogai susiorganizavę!

  • Kupiškėnams mero išsilavinimas, intelektas neaktualu. Kitaip būtų A. Raslaną išrinkę. Ir dėl to labai liūdna.

 • Svarbiausiai mokėjimas imt pvz, 7 man, 7 savyval, o jeigu bus išrinktas galimai bus kitaip kas gali šį dalyką paneigti 27 man na ir 3 savyv

 • Kandidatas Paliulis neprilygsta Bardauskui ir pagal išsilavinimą , ir pagal darbo patirtį, eitas pareigas. Net tris kartus vedęs irgi kažką pasako.,.

  • Tai, kad žioplas tas Bardauskas, teismas įrodė, kad paėmė pinigus, tik neskyrė bausmės, nes tipo, išvėpelis iš tų pinigų neturėjo naudos. Kam tau Kisa pinigai, jei neturi fantazijos ? 😀

  • Užtai neteisiamas už machinacijas.

  • Dėl trejų vedybų….:) Taigi aiškiai per debatus pasisakė, kad jis už tradicinę šeimą, jis taip tradicinę šeimą supranta. Nors jo kalbos per debatus labiau į stenėjimą panašu buvo.

 • Laikas keisti. Kas gero iš dabartinės valdžios ? Yra vienas neginčijamas argumentas, reikia rinkti pirmoje eilėje tą, kuris neturi teistumo.

  • O jau kazkas nuteistas? Kažkaip negirdėjau teismo nuosprendžio, gal galite pasidalinti šaltiniu?

   • 2002 įsiteisėjęs teismo sprendimas, kai neblaivus vairuotojas (Bardauskas) sužalojo dviratininką.

 • Konservatoriai 2019 metais gavo 10 mandatų (ne 9), o dabar 8.
  Valstiečių skaičius liko tas pats – 7.
  Socdemai turėjo 3 mandatus, dabar 5.

 • Būkite geri ištaisykite reklamoje klaidas. Neperšok(Ę)s griovio (kablelis) nesakyk op.

 • Kokie dar debatai…Užtenka tarybos posėdžių paklausyti, Košmaras kažkoks-Bardausko kultūros lygis, žemiau nulio. Visiškas nesiskaitymas su žmonėmis, arogancija, savanaudiškumas,

 • Sveiki.nereikia debatų.Taip aišku -šiuo metu ,tik Bardauskas.

  • Šiuo metu nereikia debatų, o vat po teismo, kuris neužilgo bus, gali ir prireikti. Trečiam turui. Žulikai užstoja žulikus. Tokios „paniatkės“.

Rekomenduojami video