2023/02/03

 

SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE NEUŽSILIEKA IR LAIKINIEJI VADOVAI

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusių metų spalio pabaigoje Kupiškio socialinių paslaugų centro vadovo pareigas savo noru palikus Linai Buitvydaitei, laikinai direktoriaus postą užėmė socialinis darbuotojas darbui su šeimomis Darius Koženiauskas. Tačiau neilgai – vos du mėnesius. Vietoje jo paskirtas jau kitas.
Jurga BANIONIENĖ

Išėjo iš darbo
D. Koženiauskas Kupiškio socialinių paslaugų centre nebedirba. Šią informaciją patvirtino atvejo vadybininkė, laikinai direktoriaus pareigas einanti Eglė Laucė. „D. Koženiauskas savo prašymu išėjo iš darbo. Nuo sausio 2 dienos aš laikinai einu direktoriaus pareigas“, – sakė E. Laucė. Kodėl susiklostė tokia situacija, kad teko keisti laikinąjį vadovą, pašnekovė nenorėjo komentuoti.

Nori pokyčių

Susisiekus su pačiu D. Koženiausku, jis sakė, kad du mėnesius laikinai ėjo Kupiškio socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas. „Ne kiekvienas gali būti vadovu, nusprendžiau, kad – ne man.
Socialinį darbą dirbu apie 13 metų, nutariau, kad noriu kažką keisti, pabandyti kitą sritį. Nespjaunu, gal vėliau teks grįžti, bet šiandien norisi pokyčių“, – savo išėjimo priežastis atskleidė D. Koženiauskas. Paklaustas, gal jau turi kitą veiklą, jis teigė, kad apie tai dar nekalbės.
Savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Vilimė informavo, kad konkursas Kupiškio socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigoms eiti bus skelbiamas artimiausiu metu.

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video