2023/02/08

 

UŽSITĘSUS KARANTINUI KOREGUOJAMI MOKESČIAI UGDYMO ĮSTAIGOSE

Kristinos Valytės nuotrauka

Užsitęsus karantinui pakeistas nuo 2017 metų galiojęs Įmokos už vaikų išlaikymo paslaugą Kupiškio rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašas. Tokį sprendimą priėmė rajono Tarybos nariai, posėdžiavę kovo 25 dieną.

Esant ekstremaliai situacijai darželinukų ir ikimokyklinukų tėvai mokės tik simbolinį mokestį už inventorių ir ugdymo priemones.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Jurgita Trifeldienė, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja, per Tarybos posėdį pakomentavo, kad darželinukų tėvai moka už vaikų maitinimą ir tam tikrą mokestį ugdymo inventoriui, ugdymo priemonėms įsigyti.

Kai vaikas nelanko darželio, tai už maitinimą savaime nemokama, bet už ugdymo priemones vis tiek reikėdavo mokėti.

Nuo rugsėjo 1 dienos iki gegužės 31 dienos mokestis už ugdymo priemones, inventorių visuose darželiuose buvo maždaug vienodas, 8 ar 13 eurų. Jį iki karantino reikėdavo mokėti ir vaikui nelankant darželio. Per karantiną ši nuostata pakoreguota ir nelankantiems darželio vaikams to mokesčio irgi nebereikėjo mokėti.

Plačiau skaitykite kovo 30 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Vilės Leščinskienės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ka jus kalbat… uz darzelinuke ( nelanko darzelio nuo gruodzio vidurio iki pat sio menesio), 8 eur mokesti reikejo ir reikia moketi,nesvarbu kad karantinas saskaita vistiek gaunam. Neklaidinkit zmoniu.

    • Si sprendima ka tik prieme, pasidomekit.

Rekomenduojami video