2023/02/08

 

SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS IŠLIKO MAŽAKALBIS

Kupiškio rajono savivaldybė iš Vyriausybės skirtų 58 tūkst. eurų vietos verslui remti jau panaudojo apie trečdalį sumos, bet administracijos direktorius Kęstutis Jakštas apie tai neužsiminė nė žodeliu ir sakė dar nežinantis, kaip gautas lėšas panaudos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskyrimo į pareigas dieną šių metų birželio pabaigoje Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas buvo pažadėjęs su žiniasklaida pabendrauti, kai kurį laiką padirbės, apsipras su naujomis pareigomis.

Savo pažadą jis ištesėjo. Nustebinęs lakonišku pirmu prisistatymu rajono Tarybos narius, savo kalbėjimo stiliaus K. Jakštas nekeitė ir šį kartą.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einate jau beveik keturi mėnesiai. Kokius per tą laiką patyrėte didžiausius naujo darbo išbandymus? Kas padėjo ir padeda spręsti iškilusias problemas?

Viskas yra nauja. Viešųjų pirkimų įstatymas, Viešųjų pirkimų komisijos darbas, pirkimų tiekėjų pateiktų pretenzijų nagrinėjimas ir kiti klausimai. Kai atsiranda neaiškumų, darbuotojai noriai padeda, svarbu klausti.

Ne visi Tarybos nariai pritarė Jūsų kandidatūrai į šias pareigas. Abejojo, ar Jums užteks vadybinės patirties, finansų srities išmanymo. Ar toliau tobulinatės? Kokia charakterio ar išsiugdyta savybė padeda einant šias atsakingas pareigas?

Žmogus mokaisi visą gyvenimą. Drąsa, sąžiningumas, noras tobulėti ir sugebėjimas prisitaikyti naujoje aplinkoje padeda mano darbe.

Ar radote bendrą kalbą su Savivaldybės darbuotojais? Ar pakankamai yra kompetentingų darbuotojų, norint sklandžiai vykdyti visas Savivaldybės funkcijas? Kaip vertinate seniūnijų darbą?

Plačiau skaitykite spalio 24 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kartais susiklosto sunkiai tikėtinos situacijos. Atrodo atsakingoms pareigoms reikalavimai ir įgūdžiai kaip ir reikalingi atitinkami, o štai Kęstučio atvejis puikiai įliustruoja posakį „aklai vištai grūdas“.

 • Direktorius turi pavaduotoją. Gal ji pakalbėtų?

  • Kad ir čia ne fontanai

 • Žmogus būna mažakalbis kai neturi ko pasakyti arba jam neleidžiama. Tik pažiurekit, iš šio interviu neišgirdome ne vienos naujieno ne vieno atsakymo. Bijo kalbet kad ko nors nelepteletu be Bardausko leidimo.

 • Jau ta žemdirbystė taip įaugus kai kuriems kupiškėnams į kraują, kad jei tik žmogus kitų politinių pažiūrų- užpjaus, suės,sutryps..kolūkiečių mentalitetas. Jums kolūkių pristatyk, tai su nivom lakstytumėt ir pomidorus vogtumėt..cha cha

  • Atsibusk, jau beveik 30 metų, kaip nebėra kolūkių.Kolūkiečių mentalitetas su visomis nivomis, likęs tik pas Tamstą ir Šimonių kolūkio veterinorių Dainiuką. Tai va tokie, ir ėda ir trypia savo kolegas, kaip buvo įpratę kolūkio laikais. Šiuolaikiniai 35 metų amžiaus žmonės, nežino, kas yra kolūkiai. Jau kita karta užaugo.

 • Šiame žmoguje telpa visos padoraus ir taktiško žmogaus savybės. Aukščiausios moralės pavyzdys. Didelės sėkmės nelengvame darbe.

 • Vaikas ir yra vaikas tuo viskas pasakyta

 • Jis dar dirba??? Keturi mėnesiai pramiegoti. Ką jis gali dirbti??? Jei nieko neišmano. Ką gali kalbėti??? Jei nemoka kalbėti.

 • Neerzinkit gyventojų. Direktorius
  įsakymus pasirašo vienokius, o elgiasi valdžia ir pats direktorius savaip. Reklamuojasi nuotraukose be kaukių ir atstumo nesilaiko.
  Kaip suprasti eiliniam žmogui? Arba paaiškinkit, kaip turėtų būti.

 • Užskaitau kaip didelį pliusą Kęstučiui, nes vyrai vertinami pagal poelgius ir veiksmus, o ne pagal kalbas ir pažadus. Šaunus jaunas žmogus ir sėkmės jam. Fui tie plepūs vyrai, blogiau už visas pletkų ir gandų darbininkes.

 • Juokdarys kol kas. Bet gal išmoks ir kalbejimo manierų.

 • Konservatorių teliukas…

  • Labai jums pritariu.

Rekomenduojami video