2024/06/15

 

SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PREMIJOS VIRSTA GALVOSŪKIU

Renatos Malinauskienės nuotrauka iš redakcijos archyvo.

Kupiškio rajono savivaldybė socialiniams darbuotojams, dirbusiems ekstremaliomis sąlygomis karantino metu, premijuoti gaus ir turės paskirstyti 42 960 eurų.
Asociatyvi Renatos Malinauskienės nuotrauka

Savivaldybėms paskirstyta 2,9 mln. eurų, kuriuos Vyriausybė skyrė savivaldybių pavaldumo socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų premijoms už ypač svarbių užduočių vykdymą ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu.

Kupiškio rajono savivaldybė šioms premijoms išmokėti gaus 42 960 eurų.

Kaip šios lėšos bus paskirstytos ir kada pasieks darbuotojus?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Premijas socialinės sferos darbuotojams bus leidžiama išmokėti tik pasibaigus karantinui. Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Bartulienė „Kupiškėnų mintims“ sakė, remiantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, biudžetinių įstaigų darbuotojams galima skirti premijas už ypač svarbias užduotis. Premijos dydis gali prilygti vienam pareiginės algos pastoviosios dalies dydžiui.

Rekomendacijos

„Socialinių darbuotojų asociacija ir Savivaldybių asociacija patvirtino rekomendacijas dėl tų premijų.
Yra numatyta socialinių paslaugų sferos darbuotojus suskirstyti į tris lygius pagal tiesioginį kontaktą su paslaugų gavėjais šiuo pavojingu karantino dėl koronaviruso laikotarpiu, įvertinus jų atliekamų funkcijų pobūdį, sudėtingumą, atsakomybės lygį“, – informavo pašnekovė.

Plačiau skaitykite gegužės 19 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Socialine darbuotoja…..nebejuokinkit, jos net neturi supratimo kaip reikia dirbti. Sedi siltoj kedej, chichi chacha kavutes geria, vaizduoja, kad labai dirba ir ateina algos pasiimt. O kai reikia pagalbos tai apsimeta, kad labai susirupinus tavo bedom, tik gaila ,kad susirupinimas trunka labai jau ilgai ir neveiksmingai.

  • Nepavydėk!

   • Ne kiek, mano gersnes pareigos. Tik pikta ,kad jos neveiksnios.

 • Kiek teko girdeti iš žmonių , pas ką dirbo socialinių darbuotojų padėjėjos, tai atsiliepimai prasti. Gal nėra ir iš ko rinktis, nes nelabai yra daug norinčių tokį darbą dirbti.

 • Reikėjo geriau mokytis, nereikėtų dabar dirbt socialinėmis darbuotojomis.

 • Yra tokia pareigybe,socialine darbuotoja,kas priklauso ta ir turi dirbti.Jei nepatinka,sunku, ieskokis kito darbo.Gana tu dejoniu.Girdisi, kaip dirba tos vadinamos socialines darbuotojos.

 • butent, o medikams nepakele jokiu algu, kurie dirba nesvariam priemime

 • Ar tik ne mažiau darbo buvo per karantiną negu iki jo? Kai kurie seni žmonės bijodami viruso, sumažino arba net atsisakė visų lankymų ir vaikščiojimų į jų namus. Be to, rajone nebuvo nei vieno užsikrėtimo. Geriau Lietuva nesiskolintų, nes grąžinti bus irgi nelengva.

 • Anonimui tai pabandyki padirbti tai tada ir juokas nebeims ir sužinosi
  kokios sąlygos ir su kokiais klijentais reikia dirbti ir ką reikia dirbti sėkmės

  • Smagu žinoti, kad domitės mano darbu. Kad Jums būtų ramiau – taip aš socialinė darbuotoja.

 • Nebeverkit, net juokinga daros. Oho ekstremalios sąlygos, ypač Kupišky. Parodija kažkokia

Rekomenduojami video