2024/07/16

 

LABIAUSIAI ŽMONĖMS RŪPI GYVENIMO KASDIENYBĖ IR TRUPUTĮ – KUPIŠKIO VIZIJA

Antradienio pavakarę Kupiškio kultūros centro vitražų salėje surengtas rajono mero Dainiaus Bardausko susitikimas su gyventojais. Susitikti pakvietė meras, iš anksto pranešta, kad klausimus galima pateikti elektroniniu paštu arba per patį susitikimą.

Ada DVARIONAITĖ

Renginyje dalyvavo ne tik meras, bet ir administracijos vadovai, Savivaldybės skyrių vedėjai, seniūnai, Savivaldybės bendrovių vadovai. Atvyko ir Seimo narys Raimundas Martinėlis, tik jis neištaikė progos įsiterpti į kupiškėnų kalbas, nors klausimų Seimo nariams buvo.

Miestietis teiravosi, kodėl rajono spaudoje nepranešama apie Seimo narių atvykimą į Kupiškį, ar jie pinigus taupo? Internetą juk ne visi žmonės turi ir jo nepaskaito. Pasvarstyta, kad gal per mažos skelbimų raidės būna, žmonės nepastebi. Meras sudvejojo, gal ir spauda kartais suklysta, gal ne visada ja reikia tikėti? „Kuo tada tikėti, jeigu ir spauda nepatikima?“ – klausinėtojas buvo labai atkaklus.

Salėje linksmi kaimynai jam patarė: „Tik Dievu.“ Tokie pašmaikštavimai nuskambėjo ir susitikimui baigiantis, po dviejų valandų pasikalbėjimo, aptarus viską, kas žmonėms karštą vasarą rūpi. Šiaip žmonėms gal rūpėtų ir daugiau temų ir problemų, bet, kaip skelbta, meras pakvietė į susitikimą gyventojus.

Apie gatves, kapines, sausrą ir vandenį

Gyventojas yra tas žmogus, kuris čia gyvena, taigi ne retkarčiais, ne tik į šventes ir festivalius atvyksta pasilinksminti, atsipalaiduoti, pabendrauti, pasižvalgyti. Gyventojas mato ne tik miesto centrą, aikštę, bet ir kitas gatves, šaligatvius, komunalinius patogumus ir nepatogumus, stringančias statybas ir rekonstrukcijas, gėlynus, šiukšlynus, prisimena ankstesnes valdžios kalbas ir pažadus.

Elektroniniu paštu merui buvo pateikti du klausimai, nuo jų ir pradėtas pasikalbėjimas. Vilniaus gatvės gyventojai teiravosi, kada pas juos ateis civilizacija – centralizuotai bus tvarkomos nuotekos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Viskas gerai su Lietuva, viskas gerai su Kupiskiu, o Mero geresnio per beveik 39 metu nėra buve- nekreipkime demesio i amzinai bambancias asabas, nes jų toks prigimimas, ju toks darbas, nes nesugalvoja ka nors gero daryti gyvenime.

  • Pries 39 metus ne meras buvo o pirmas sekretorius nors irgi baisiai geras ir nepakartojamas…

 • Manau,jei Kupiškis būtų kur nors Vokietijoje,centrinė valdžia atleistų vietinį verslą nuo mokesčių ,bet čia Lietuva…

 • 140-BAIGIA NUPROTETI BEPULDAMAS MERĄ,TAI KO NENUEJAI Į SUSITIKIMĄ SU MERU,TAU MATOSI GERIAU ŠNYPŠTI KAIP GYVATEI UZ KELMO.ESI ŠLYKŠTI IKI PANAGIŲ,ZINOK VISI ZINO KAS UZ TŲ 140 SLEPIASIto

  • Būtų įdomu sužinoti kas platina asmens duomenis. Jau ne pirmą kartą tenka matyti informaciją su panašiais pareiškimais. Jei visi žino, tai gal jūsų dėka?

 • Verkiat verkiat,eikit dirbti,negyvenkit iš pašalpų ir nekaltinkit mero,eikit mieste tų griovių kasti,vamzdžius kloti ir užsidirbsit. Vizijos ligoninės,vizijos paštai,meras sugrąžins tūkstančius išvykusių,jei jūs esantys vietoj nesugebat dirbti ir užsidirbti,darbo yra,tik meilės darbui nėra,geriau bambalius rinkti

  • Ar nesutrikęs tamstai aplinkos suvokimas? O gal iš mėnulio tik vakar nukritot? Nors tai tas pats būtų.

   • to Oho,
    Tai, tu, is menulio nusikociojai!

 • Paskaičius komentarus (ne tik šio straipsnio) peršasi išvada, kad Kupiškio meras beveik šventasis…
  O kada bus sutvarkyta Dariaus ir Girėno gatvė? Ar čia ne mero reikalas?

 • o kodėl tai nebuvo transliuojama tiesiogiai ? komunikavimas būtų paprastesnis ir rezultatas geresnis

 • Meras nuoširdus nei kiti merai su juo galim pasikalbėti.

  • Tai čia jūs taip užkalbinat merą, kad net išknistas gatves pamiršta, keistai parengtus projektus kultūrnamio aplinkos tvarkymui naudoja, nemato kas prieš akis stovi, žmonių problemų su medicina nebemato?…

 • Gerbiame ir pasitikime Meru uz nuosirdu darba del Kupiskio.

  • O tu ar nuoširdus,girdamas net nepelnytai merą? Dėl savęs visi merai dirba …,dėl savęs,o mūsiškis neišimtis

  • Nerasyk uz visus nevisi padlaizei kai tamsta

 • Ar buvo kalbėta dėl poliklinikos ir ligoninės vizijos? 3_2 mėnesius laukti eilės pas šeimos gydytoją jau labai nekas. Nuo tokių krūvių paskutiniai gydytojai iškris iš klumpių.

Rekomenduojami video