2024/05/19

 

TECHNINIO SPORTO ENTUZIASTŲ AMBICIJOS VIRŠESNĖS UŽ TAISYKLES?

Vienas iš sporto entuziastų Virginijus Gaidimauskas seka kiekvieną visureigių klubo „35 coliai“ ir VšĮ „Kupiškio auto-moto sportas“ vadovo Sauliaus Valiuko žingsnį. Pasivažinėjimas ant ledo džipais Vizgiūnų karjere Kovo 11-osios proga ne juokais užgavo V. Gaidimausko ambicijas. Gintauto Baniulio nuotrauka

Aistros, verdančios per automobilių ir motociklų varžybas, palyginti su tuo, kaip aršiai savo interesus gina jų organizatoriai, yra niekis. Prieš keletą savaičių „Kupiškėnų minčių“ straipsnis apie žiemos šventės, vykusios prie piliakalnio, organizavimo subtilumus atskleidė, kad už gražių iniciatyvų ir gerų norų gali slėptis didelės ambicijos, kurias bandoma tenkinti paminant taisykles. Patys to nežinodami tą sėkmingai padaryti padeda ir valdžios atstovai.

Audinga SATKŪNAITĖ

Nieko nepasakantis leidimas

Visureigių klubas „35 coliai“, kurio prezidentas yra Saulius Valiukas, per Kovo 11-osios minėjimą surengė ne tik pasivažinėjimą džipais miesto gatvėmis, bet ir bendraminčių susibūrimą Vizgiūnų karjere. Vienas ten vykusio renginio akcentų buvo apvažiuoti vieną ratą laikui ant karjero ledo. Tai pastebėjęs vienas iš neseniai vykusios žiemos šventės organizatorių Virginijus Gaidimauskas nesiruošė užsimerkti ir nutylėti, nes jo manymu, minėtu laiku ne tik buvo važinėjama ant ledo be leidimo, bet ir organizuojamos nelegalios varžybos.

V. Gaidimausko ambicijos galbūt buvo įžeistos dėl to, kad jam leidimas rengti žiemos šventę ant Kupiškio marių nebuvo suteiktas.

„Mums leidimas buvo atšauktas kovo 9 dieną motyvuojant, kad ledas yra nesaugus. O S. Valiukas ant ledo važinėjo kovo 11 dieną. Tai kas jiems davė leidimą?“ – svarstė V. Gaidimauskas.

Kupiškio seniūnijos seniūnas Žydrūnas Vanagas patvirtino, kad visureigių klubui „35 coliai“ buvo suteiktas leidimas organizuoti nemasinį renginį Vizgiūnų kaimo karjero teritorijoje. Prašymas dėl leidimo buvo pateiktas kovo 6 dieną, tą pačią dieną jis ir suteiktas.

Tačiau, anot seniūno, apie važinėjimą ant ledo nebuvo nė kalbos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gaidimauskas labai nekoks diedas, su ambicijom, pasiputimais, vykit ji iš tų renginių, rasit normalių organizatorių, bus visiem paprasčiau.Argi dar nematot? pas ji ir metalo nieks neveža, del jo arogancijos.

  • Kažkoks nesusipratimas. Mes, Panevėžio 4×4 entuziastai, kaip ir Pasvalio, Rokiškio kolegos, klubo „35 coliai“ buvome pakviesti kartu atšvęsti kovo 11-tąja Kupiškyje. Buvo smagu susitikti su kolegomis, manau iš kupiškėnams įnešėme tam tikro, kitokio šventinio atspalvio. Ir staiga, bac- tapome nusikaltėliais! Nes važiuojant į renginiui skirtą vietą pravažiavome ledu. Mano nuomone Gaidamavičiaus balsu pragydo kažkokios užgautos ambicijos, mat šis ponas nelabai adekvačiai jaučia skirtumą tarp marių, kuriose tekantis vanduo ir gylis keli metrai, (turbūt todėl dėl saugumo ir buvo atšauktas leidimas) ir užšalusios balos.

  • Tai bent vyras viska mato viska zino

  • oje,genelis pristukseno.Jau daugelio instancijų darbuotojai iš balso pažįsta,kai genelis kažką mūrijant ne vietoj pamato,arba važiuojant ne taip ir ne ten 🙂

Rekomenduojami video