2024/06/15

 

URĖDIJŲ REFORMOS DĖLIONĖJE VAIZDAS AIŠKĖJA

Paskelbus žinią apie planuojamą urėdijų jungimą, Kupiškio miškų urėdijos darbuotojai ilgai nespėliojo ir buvo įsitikinę, kad urėdija bus prijungta prie Rokiškio. To Aplinkos ministerija patvirtinti neskubėjo, tačiau nežinomybės migla, mėnesių mėnesius gaubusi urėdijos darbuotojus, pamažu sklaidosi, o urėdijų reforma įgauna pagreitį.

Audinga SATKŪNAITĖ

Planai virsta tikrove

Aplinkos ministro patarėjas Mindaugas Bajarūnas patvirtino, kad Kupiškio ir Rokiškio miškų urėdijos bus sujungtos į vieną neseniai įsteigtos valstybinės įmonės Valstybinių miškų urėdijos regioninį padalinį, kurio centrinė būstinė pagal pateiktą Aplinkos ministerijos reorganizuojamų urėdijų planą numatyta Rokiškyje. Anot jo, Kupiškio urėdijos administracijos darbuotojams nauja darbo vieta taps Rokiškio būstinė, o aptarnaujančio personalo, kaip ir girininkų, liks ten, kur ir buvo.

Pirmadienį Aplinkos ministerija pranešė, kad visas urėdijas sujungsianti Valstybinių miškų urėdija pradeda veiklą ir yra įregistruota Registrų centre. Ji sujungė visas 42 šalies urėdijas, kurių skaičius per metus palaipsniui sumažės iki 26 regioninių padalinių.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • pritariu..jau tokie neišsemiami aruodai kai kam buvo.

  • Labai gerai, sumažes išlaikytinių, ponaičiukų…

  • Ir ką tai pagerins darbe?

    • nabebus URODŲ:)

Rekomenduojami video