2024/06/13

 

VICEMERĄ NUŠALINA NUO KULTŪROS REIKALŲ

Rajono mero pavaduotojas Aurimas Martinka kuruoja įvairias sritis, tarp jų – ir kultūrą. Nuo šiol jo veiklos barai siaurėja. Vicemerui nebeleista rūpintis rajono kultūrinio gyvenimo reikalais.

Jurga BANIONIENĖ

Dar nepranešta

„Oficialaus rašto aš nemačiau. Neoficialiai žinau, kad tai bus svarstoma, – teigė praeitą savaitę pakalbintas mero pavaduotojas. – Socialdemokratų partijos pirmininko Augenijaus Cesevičiaus man buvo pasiūlyta pačiam atsisakyti šios srities kuravimo. Paaiškinta labai primityviai – mano reikalavimai kultūros centrui niekuo nepagrįsti, direktorei dirbti bus lengviau. Mero paaiškinimas irgi labai paprastas – kad netvyrotų įtampa tarp vicemero ir kultūros centro. Iš jų kalbų susidaro įspūdis, kad kultūra – tik kultūros centras, bet dar yra biblioteka, etnografijos muziejus, galų gale – kultūros centro padaliniai, kurių reikalais rūpinausi. Mane bando protinti, kad pats turėčiau atsisakyti šios srities kuravimo. Galėčiau tai padaryti, bet nenoriu, jog būtų teigiama, kad kratausi kažkokios atsakomybės. Palauksiu oficialaus sprendimo.“

Anot pašnekovo, vis dėlto rūpintis kultūros reikalais jam pridera, nes yra Kultūros, švietimo, teisėsaugos ir sporto komiteto pirmininkas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Juk akcija,,Atmintis gyva, nes liudija“ rytoj. šiandien žvakutės dega tik mokyklose, nes ryt mokiniams pamokų nėra.

 • Kietai! Labai gerai parasyta, Aciu:)

 • Viešinti ką diktuoja partijos pirmininkas, nelabai gražu. Juk jei yra koalicija, tai bendrai sustyguota programa vykdoma. Dabar atrodo, kad kažkas kažką sako, bet vicemeras nelabai supranta ko klausyti, ką pats nuspręs. Dar nebuvo tokios savotiškos valdžios. Reiktų prieš statant į postus, atsižvelgti į asmenines savybes: ar gali diskutuoti, ar asmeninės ambicijos nėra aukščiau bendruomenės interesų, ar turi gerus bendravimo gebėjimus ir t.t. Galų gale,ar supranta ką ir kur kalbėti. Ir asmeninis gyvenimas neturėtų badyti žmonėms akių. Valdžios žmogų mes priimame kaip autoritetą. Bet kai autoritetą valdžia praranda, tai jau blogai.

  • va, va, tikrai labai reikėtų geresnių bendravimo gebėjimų (ir visoms pusėms), bet kad, deja, mokykla to neišmoko, o gyvenimas…

 • Žmogus ir tarybos narys gali paprotinti. Draugiškai. Bet jei žiūrim į mero pavaduotoją, kaip į politinę figūrą, tai su bičiuliais skyriuje šis klausimas turėjo būti aptartas. Ir tik po to daromi sprendinai. Pats su savim pasitariau ir nusprendžiau. Kodėl nesiskaitote su partijos nariais?Negražu. Partijos pirmininkas turi atsistatydinti.

 • ero pavaduotojas politinė figūra, sodemų atstovas ir partijos skyriaus pirmininko, beje, Taybos nario nuomonė čia visai naturaliai būtina. Šis postas pagal susitarimą su loalicijos partneriais priklauso socfemams:)

  • Pirmiau išmok rašyti be klaidų.Klaiku kai tokie komentuoja „ekspertai“!

 • Dabar socdemų pirmininkas oho ho , idomu kas už ji balsuos sekančiuose rinkimose, turi savo verslą ir pirmyn, nenusileisk Aurimai nusodink.

 • Partijos pirmininkas diktuoja kaip elgtis mero pavaduotojui? Nusigyvenom. TSKP laikai sugrįžo? Šį straipsnį pasiliksių ir cituosiu rinkiminėje kampanijoje. Savivaldybės pareigūnui diktuoja… Verta KK2.

 • Von reikia daryti jį išvis.
  Gerai kad rinkimai ne uz kalnu.kur tada ponaitis desis?gal i sportą pas Paulauską eis dirbt(griaut)?

 • Kuruoja biblioteką? Ar kas matė jį bibliotekoj? Nebent užsuko tik pas direktorių ir tai kažin. Neįdomu nei kaip persikraustėm, nei kaip gyvenam, nei kokie renginiai mūsų organizuoti vyksta, nes nedalyvauja. Gal ne jo skonio? Paklauskite jo kokiose ir kiek kartų aplankė kaimo bibliotekas.Tikrai turėtų būt gėda ir su žurnalistais kalbėt. Tik keista, kad toks duetas su kultūros direktore iširo, o atrodė neišskiriami.

 • Kuruoti, tai nereiškia diktuoti.

 • tai gal lele ,, Barbe“ pasidarbavo? nieko Aurimai nepergyvenk, bus laisviau, ten toks bardakelis toj kulturoj, tegu kiti srebia, ten pinigu plovikla, bet tamsta ne tam esi, matysim kas toliau….

 • Čia gal dėl to baliuko su socdemais ir neįgaliaisiais…?

Rekomenduojami video