2024/06/25

 

PASKUTINIAI ŠIOS KADENCIJOS TARYBOS SPRENDIMAI: SU KANDŽIOMIS PASTABOMIS

Kadenciją baigę Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nariai įsiamžino bendroje nuotraukoje. Autorės nuotrauka

Praėjusį ketvirtadienį, kovo 30 dieną, įvyko paskutinis šios kadencijos Kupiškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Čia dalyvavo visi kadenciją baigiantys Tarybos nariai. Apsvarstyti 23 pagrindinės ir du papildomos darbotvarkės klausimai.

Planuojama, kad į pirmą naujos Kupiškio rajono savivaldybės tarybos posėdį bus renkamasi balandžio 20 dieną.

Jurga BANIONIENĖ

Atminimui – simbolinės dovanos

Rajono meras Dainius Bardauskas sakė, kad tai paskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis, tačiau, anot jo, visko gali nutikti, gali būti sušauktas ir neeilinis. Jis pasidžiaugė, kad Tarybos narių dalyvavimas – šimtaprocentinis.

Tarybos nariams ant stalų buvo padėtos simbolinės dovanos atminimui apie šios kadencijos laiką, praleistą per posėdžius vitražų salėje, komitetų posėdžiuose.

„Nežinau, kaip jūs jas įvertinsite, gal su šypsena, bet dovanos – iš širdies“, – teigė D. Bardauskas.
Tarybos nariams buvo įteiktos piniginės.

Veiklos ataskaitos – su priekaištais, bet ne visiems

Per posėdį patvirtintos Savivaldybei pavaldžių įstaigų – Kupiškio autobusų parko, UAB „Kupiškio komunalininkas“, UAB „Kupiškio vandenys“ 2022 metų veiklos ataskaitos. Klausimų Tarybos nariai turėjo tik Kupiškio autobusų parko direktoriui Virgilijui Brakniui.

Valentinas Beinoris uždavė rajono gyventojams aktualų klausimą. Girdima apie mažųjų autobusų parkų išnykimą. Ar tai palies Kupiškį? Pasak V. Braknio, apie tai negali būti kalbos.

Meras D. Bardauskas paaiškino, kad pagal Vietos savivaldos įstatymą, Savivaldybė turi užtikrinti vietinį keleivių vežimą. Tai deleguota funkcija ir to negalima atsisakyti, nuostolinga tai ar ne. Tolimas susisiekimas – kiti dalykai, maršrutų išlikę labai nedaug.

Gerokai daugiau diskusijų iškilo svarstant Kupiškio rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2022 metų veiklos ataskaitą. Ją trumpai pristatė kontrolierė Vilma Mažeikienė. Kaip jau įprasta, priekaištų V. Mažeikienei turėjo Tarybos narys Saulius Dugnas.

Jis teigė, kad, jo žiniomis, Kontrolės ir audito tarnyba turi tikrinti Savivaldybės biudžetinių įstaigų kompetencijas.

„Kokiu pagrindu lapkričio 9 dieną atėjote į „Sodrą“, sukėlėte kipišą darbo metu? Turėjote leidimą?“ – klausė S. Dugnas.

Plačiau skaitykite balandžio 1 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Kovo 30 d. paskutinį kartą posėdžiavo 2019–2023 m. kadencijos Kupiškio rajono savivaldybės taryba.
Jurgos Banionienės nuotrauka
Dalintis
Vėliausi komentarai
  • NU nerimsta vatos ar padėkojo,ar pabučiavo ar tau ne tas pats juk tavęs neliečia neturi kur geluonies įkišti eik miškan jau tavo sesės pradėjo rangitis

  • Jūs man atsakykite, kaip krikščionys gali pritarti laisviečių pažiūroms? Jei konservatyvus požiūris, tai konservatyvus – apie kokias vienalyčių sąjungas ir lengvų narkotikų legalizavimą gali būti kalba? Kitas nesuvokiamas dalykas, kad kupiškėnai, nepaisant šios vyriausybės nekompetencijos, vis tiek ją palaiko. Ar nesidomi politika? Ar jiems viskas kaip „vanduo nuo žąsies“? – balsuoja inertiškai. Sveikatos sistemos reformą aršiai kritikuoja ta pati medikų bendruomenė., mokesčių reformai pritariančių nerasta – kupiškėnams tas tinka ir patinka?! Man labai gaila, bet priėjom tokią ribą, kad tenka balsuoti ne už asmenybę, konkretų politiką, bet prieš partiją. Niekaip neįsivaizduočiau savęs tokioje partijoje, net jei lokali komanda ir puiki. Matau puikių, protingų žmonių, bet negi jie pritaria nacionalinei politikai???

  • Ar meras padėkojo keturiems nariams , paliekantiems tarybą? Turbūt ne, ne jo charakteriui.

  • Eilinį kartą gavo per snapą meriukas su savo arogancija. O su Pranckūnų senai viskas aišku. Sarmata.

    • Gandragalviai dar vis nerimsta…

  • Valstietis Pranckūnas ir vėl merui ypač norėdamas balsavimu padėti išeina iš posėdžio??? Ir ne pirmas kartas. Pauliau, eik į konservatorių frakciją.

    • Na kai būdamas „politiku“ sugebi išskirtinėmis sąlygomis naudotis visiems kupiškėnams priklausančią didelę dalimi marių pakrantės ir jos ifrastruktūra, matyt tenka „viniotis“:) Juk ir elingas pastatytas, ir vandenlenčių parkas įrengtas, ir vikingų valtis nupirkta tikrai ne už valstiečio asmeninius pinigus, o pagrindinis naudos gavėjas yra kas?

Rekomenduojami video