2024/04/22

 

VIRĖ AISTROS DĖL NUOBAUDOS SKYRIMO

Rajono Tarybos posėdyje buvo leista išsakyti savo nuomonę tarnybiniu pažeidimu kaltinamai Savivaldybės kontrolierei Vilmai Mažeikienei. Autorės nuotrauka

Per Kupiškio rajono tarybos posėdį lapkričio 24 dieną vėl atgijo rajono mero Dainiaus Bardausko ir Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės nesantaika.

Šį kartą kontrolierei norėta skirti pastabą dėl to, kad ji merui nepateikia ataskaitų apie savo komandiruotes.

Prieš balsavimą vykusiuose debatuose iškilo ir partinis motyvas, ir noras spustelėti Tarybos narius, kad jie teisingai apsispręstų. Viskas panašėjo į politinę melodramą – su kunkuliuojančiomis emocijomis ir nelabai švelniu jausmingumu.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Net sudarė komisiją

Sprendimo projektas dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo Savivaldybės kontrolierei Vilmai Mažeikienei į rajono posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas iki posėdžio likus tik kelioms dienoms.

Siūlyta pripažinti, kad Kupiškio rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovė, Savivaldybės kontrolierė Vilma Mažeikienė, padarė tarnybinį nusižengimą, ir skirti jai tarnybinę nuobaudą – pastabą.

Šį kartą V. Mažeikienė mero nemalonę užsitraukė dėl to, kad grįžusi iš komandiruotės Birštone, kur buvo šių metų rugsėjo 15–16 dieną, nepateikė jam ataskaitos, ką veikė toje komandiruotėje.

Nuobaudą skirti dėl tarnybinio nusižengimo Savivaldybės kontrolierei siūlė ne bet kas, o paties mero potvarkiu sudaryta komisija (jos nariai: Jovita Bakanaitė-Talačkienė, Teisės skyriaus vedėja, komisijos pirmininkė; Saulius Kareiva, Žemės ūkio ir bendruomenių skyriaus vedėjas; Reda Totorienė, Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja) jos galimam tarnybiniam nusižengimui tirti.

Ši komisija ištyrė tą reikalą ir nustatė, kad V. Mažeikienė per 3 darbo dienas turėjo pateikti ją komandiravusiai įstaigai ataskaitą. Ji to nepadarė ir tokiu būdu pažeidė Vyriausybės patvirtintas šiuos dalykus reglamentuojančias taisykles.

Plačiau skaitykite lapkričio 26 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ale tikrai, kodėl nedirba savo darbo kontrolierė , kodėl nekontroliuoja kaip už mokesčių mokėtojų pinigus teisininkė važiuoja į komandiruotes Čekijoje socialinių darbuotojų srityje arba Austrijoje strateginio planavimo srityje. Ar tai nereikia grąžinti pinigų kaip socialinių paslaugų direktorei čia teisininkė mat savo darbo funkcijas – žinias tobulina , kad turistė tai matom nes darbo metu stovi turizmo parodoje LITEKSPO rūmuose tai gal ir čia reikia sudaryti komisiją ir patikrinti ar atsiskaitė merui ir pridavė visus reikalingus dokumentus buhalterijai

  • Kad meras nesupranta buhalterinės apskaitos tai nieko naujo. Bet susimovė ant lygios vietos su savo pakalikėmis ,teisininkės kompetencija lygi nuliui.
    Ji merą ir pakišo pajuokai.

  • Kokia čia nesantaika? Kaip gali savivaldybė taikytis su šitos ponios statomomis taisyklėmis? Į kurortus važinėja tai iš mokesčių mokėtojų pinigų. Gerai kad bent kas nors dar pajudina šią gobšuolę, nes ponia nebejaučia saiko visai.

  • Dieve ,nusileisk iš dangaus,, kada ši asoba nustos melo gintis, kiek mere tau reikiai sveikatos , o Cecevičius kolicijos partneris gali jai pritarti, viena asoba savivaldybej, ir niekas jos nenusodina, reikia darbus dirt, o kuo ji užsiima….

Rekomenduojami video