2024/06/15

 

UKRAINOS VERSLININKAI LIETUVAI SIŪLO ATNAUJINTI METALŲ IR DRUSKOS TIEKIMĄ

Ukrainos verslininkai pasirengę atnaujinti druskos ir metalų tiekimus Lietuvai. Tokią informaciją telefoninio pokalbio metu Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos pirmasis viceprezidentas Sergejus Prochorovas pranešė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams.

„Kasdien palaikome ryšį su partneriais iš Ukrainos, regioniniais prekybos, pramonės ir amatų rūmais, pramonininkų ir verslininkų asociacija. Pagrindinis jų prašymas šiandien – ne nutraukti prekybinius santykius, o juos kaip tik aktyvinti, diversifikuoti pirkimus, pakeičiant Rusijos, Baltarusijos pirkimų rinką į Ukrainos“, – pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, akcentuodamas, kad verslo ryšių atkūrimas būtų didžiausia Lietuvos verslo parama Ukrainai.

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos pirmasis viceprezidentas S. Prochorovas pabrėžė, kad verslas šioje šalyje atsigauna po Rusijos pradėto karo sukelto šoko, ieško visų galimybių atnaujinti žaliavų, metalo tiekimus partneriams užsienyje.

„Dėkojame Lietuvai už didžiulę paramą Ukrainai, Lietuvos žmonėms – už rūpestį Ukrainos žmonėmis. Abiejų šalių verslininkai stiprindami bendradarbiavimo ryšius gali dar labiau priartinti mus prie bendros pergalės. Ukrainoje atnaujinama gamyklų veikla, derinamos tiekimo grandinės, tad kviečiame Lietuvos verslą naudingomis sąlygomis atnaujinti kontraktus“, – sako Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos pirmasis viceprezidentas S. Prochorovas.

ELTA inf.

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video