2023/02/08

 

LIETUVOS SPORTININKŲ STARTŲ TVARKARAŠTIS PEKINO ŽIEMOS OLIMPIADOJE

Vasario 7 d.

11:00. Biatlonas, 15 km individualios lenktynės – Gabrielė Lečinskaitė

Vasario 8 d.

10:30. Biatlonas, 20 km individualios lenktynės – Karolis Dombrovskis, Linas Bandys, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia

10:00. Slidinėjimas, kvalifikacija, sprintas laisvuoju stiliumi – Eglė Savickaitė, Modestas Vaičiulis, Tautvydas Strolia ir Ieva Dainytė

Vasario 9 d.

4:15. Kalnų slidinėjimas, 1 nusileidimas – Gabija Šinkūnaitė

7:45 . Kalnų slidinėjimas, 2 nusileidimas – Gabija Šinkūnaitė

Vasario 10 d.

9:00. Slidinėjimas, 10 km klasikiniu stiliumi – Eglė Savickaitė, Ieva Dainytė

Vasario 11 d.

9:00. Slidinėjimas, 15 km klasikiniu stiliumi – Tautvydas Strolia

11:00. Biatlonas, 7,5 km sprintas – Gabrielė Lečinskaitė

Vasario 12 d.

11:00. Biatlonas, 10 km sprintas – Karolis Dombrovskis, Linas Bandys, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia 13:00. Dailusis čiuožimas, ritminis šokis – Deividas Kizala ir Paulina Ramanauskaitė

Vasario 13 d.

4:15. Kalnų slidinėjimas, didysis slalomas, 1 nusileidimas – Andrejus Drukarovas

7:45. Kalnų slidinėjimas, didysis slalomas, 2 nusileidimas – Andrejus Drukarovas

11:00. Biatlonas, 10 km persekiojimo lenktynės – Gabrielė Lečinskaitė

12:45. Biatlonas, 12,5 km persekiojimo lenktynės – Karolis Dombrovskis, Linas Bandys, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia

Vasario 14 d.

3:15. Dailusis čiuožimas, laisvoji programa – Deividas Kizala ir Paulina Ramanauskaitė

Vasario 15 d.

11:00. Biatlonas, 4×7,5 km estafetė – Karolis Dombrovskis, Linas Bandys, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia Vasario 16 d.

11:00. Slidinėjimas, komandinis sprintas klasikiniu stiliumi, kvalifikacija – Eglė Savickaitė, Modestas Vaičiulis, Tautvydas Strolia, Ieva Dainytė)

Vasario 18 d.

11:00. Biatlonas, 15 km masinis startas – Karolis Dombrovskis, Linas Bandys, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia

Vasario 19 d.

11:00. Biatlonas, 12,5 km masinis startas – Gabrielė Leščinskaitė

Lietuvos olimpinė rinktinė Pekino žaidynėse

Biatlonas Gabrielė Leščinskaitė – sprintas, persekiojimo lenktynės, 15km individualios lenktynės, masinis startas;

Karolis Dombrovskis – sprintas, persekiojimo lenktynės, 20 km individualios lenktynės, vyrų estafetė, masinis startas;

Linas Banys – sprintas, persekiojimo lenktynės, 20 km individualios lenktynės, vyrų estafetė, masinis startas; Tomas Kaukėnas – sprintas, persekiojimo lenktynės, 20 km individualios lenktynės, vyrų estafetė, masinis startas;

Vytautas Strolia – sprintas, persekiojimo lenktynės, 20 km individualios lenktynės, vyrų estafetė, masinis startas.

Slidinėjimas

Eglė Savickaitė – sprintas laisvuoju stiliumi, 10 km klasikiniu stiliumi, komandinis sprintas klasikiniu stiliumi; Modestas Vaičiulis – sprintas laisvuoju stiliumi, komandinis sprintas klasikiniu stiliumi;

Tautvydas Strolia – sprintas laisvuoju stiliumi, 15 km klasikiniu stiliumi, komandinis sprintas klasikiniu stiliumi;

Ieva Dainytė – sprintas laisvuoju stiliumi, 10 km klasikiniu stiliumi, komandinis sprintas klasikiniu stiliumi. Kalnų slidinėjimas

Andrejus Drukarovas – didysis slalomas, slalomas;

Gabija Šinkūnaitė – slalomas.

Dailusis čiuožimas

Deividas Kizala ir Paulina Ramanauskaitė – trumpoji programa, laisvoji programa.

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video