2023/02/09

 

VARGSTANČIŲ IR VIENIŠŲ KALĖDOMS: GARDESNIS KĄSNIS IR DĖMESYS

Kai su savo šeimomis šiandien sėsime prie šventinio Kūčių stalo, turbūt nesusimąstysime, kad tikrai ne visiems lemta patirti šį džiaugsmą. Vieniši, skurstantys, visuomenės atstumti. Kokios šventės jų laukia? Ar bus kas jais pasirūpina, kad ir šių pažeidžiamų grupių žmonių šventės būtų sotesnės, dosnesnės ir šiltesnės?

Jurga BANIONIENĖ

Prieš šventes Kupiškio rajono seniūnijų nepasiturinčius gyventojus pasieks maisto krepšeliai. Jie bus skirti 80 žmonių – 14 šeimų ir 37 vieniems gyvenantiems asmenims. Tarp jų šeimos su vaikais, neįgalieji, senatvės pensijos amžiaus sulaukę ir kitos grupės, patiriančios socialinę atskirtį dėl savo mažų pajamų, sergantys sunkiomis ligomis.

Plačiau skaitykite gruodžio 23 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tiek metų praėjo ,o vis sriubos bliūdelio prašinėja . Gerovės valstybė .

  • [12] Taip pat ir pakvietusiam jį vaišių Jėzus pasakė: „Keldamas pietus ar vakarienę, nekviesk nei savo draugų, nei brolių, nei giminaičių, nei turtingų kaimynų, kad kartais jie savo ruožtu nepasikviestų tavęs ir tau nebūtų atlyginta.
    [13] Rengdamas vaišes, verčiau pasikviesk vargšų, paliegėlių, luošų ir aklų,[14] tai būsi palaimintas, nes jie neturi kuo atsilyginti, ir tau bus atlyginta teisiųjų prisikėlime“.

Rekomenduojami video