2023/02/08

 

VYRIAUSYBĖ PRIĖMĖ SPRENDIMĄ NEBETĘSTI JUDĖJIMO TARP SAVIVALDYBIŲ RIBOJIMO

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vyriausybė nusprendė nebetęsti judėjimo tarp savivaldybių ribojimo, antradienį pranešė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Nuo vidurnakčio, balandžio 7 dienos 00.00 valandos atveriamas judėjimas tarp visų savivaldybių. Šis ribojimas buvo grąžintas ribotam laikui, per Velykas“, – spaudos konferencijoje sakė A. Dulkys.

„Vyriausybė priėmė sprendimą šio ribojimo nebetęsti ir naudoti priemones, kurios yra susijusios su vakcinavimu, testavimu ir pačios visuomenės palaikymu“, – pridūrė sveikatos apsaugos ministras.

Pasak A. Dulkio, ši priemonė jau yra „išsėmusi savo galimybes.“

„Pagal tai, kaip matome, kad didžioji dalis užsikrėtimų yra arba iš ugdymo srities, arba yra gamybinėse įmonėse ir pagrindinė dalis, žinoma, keliauja iš vieno namų ūkio taisyklės nesilaikymo, asmeninio bendravimo, kaukių nedėvėjimo ir dalijimosi virusu, manome, kad šita priemonė baigė savo darbą“, – sakė A. Dulkys.

„Ribojimo judėjimai nutraukiami apskritai, jau nepaisant, kokia situacija yra atskiroje savivaldybėje“, – nurodė ministras.

Jis nurodė, kad Vyriausybė visas pajėgas skirs testavimui, vakcinavimui ir kvietimui visuomenei laikytis saugumo priemonių.

ELTA

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • visi jau žinojom,kaip apeiti tą draudimą.Neveikė

  • Tai kad kai kur globos namuose,ligoninėse,vaikų darželiuose,įmonėse,net savivaldybių administracijose virusas deja plito ir esant judėjimo ribojimams tarp savivaldybių…

  • Spėju, kad tik ribotam laikui čia to yra atsisakyta. Rytoj jie vėl gali persigalvoti.

Rekomenduojami video