2024/06/15

 

ŠEIMOS GYDYTOJŲ MIGRACIJA – IŠ VALSTYBINIO SEKTORIAUS Į PRIVATŲ

Netrukus Kupiškyje bus atidaryta privati klinika. Gydytojų kolektyvas atrinktas kruopščiai ir apgalvotai. Naujoje klinikoje dirbs net trys šeimos gydytojai kupiškėnai. Tarp jų ir Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Lina Uckuvienė.

Kaip bus sprendžiama šeimos gydytojų trūkumo poliklinikoje problema?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Vilioja ir specialistus, ir klientūrą

Privačių klinikų tinklo „Medicinos namai“ direktorius Mindaugas Jakubauskas atskleidė, kad stengėsi naujai klinikai suburti pačią geriausią gydytojų komandą. Jis neslėpė, kad kurį laiką teko rinkti pacientų atsiliepimus. Pasirodo, informaciją nedideliame mieste susirinkti nėra sunku.

Remiantis teigiamais pacientų atsiliepimais, į kliniką dirbti pakviestos trys šeimos gydytojos. Tai Agnė Šerelienė, Dailė Mačionienė ir Lina Uckuvienė.

Pirmo lygio medicinos paslaugas teiksiančioje klinikoje dirbs ir kitų sričių gydytojai iš Panevėžio, Kauno bei kitų didžiųjų Lietuvos miestų – ginekologai, odontologai, dantų protezuotojai.

Skaitykite liepos 25 d., šeštadienio, „Kupiškėnų mintyse“

 

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Matosi, kad kupiškėnai dar nėra matę privačių klinikų ir nežino, kad jos yra sudarę sutartis su Ligonių kasomis ir visos paslaugos yra nemokamos. Kituose miestuose jau seniai egzistuoja daugybė privačių klinikų, tik rinkis ir gydykis, vienas malonumas, nebereikia stumdytis sausakimšose poliklinikose, savaitėmis laukti talonų ir žiūrėti į surūgusius registratorių veidus. O mokėti niekada ir už nieką neteko, visos paslaugos ir siuntimai nemokami kaip ir paprastoje poliklinikoje, tik aptarnavimas aukščiausios klasės.

 • Kai per desimt darbu dirbam nieko gero nelauk, koks darbas gali but jei cia dar taryboj, vel kur, cia tiktai ivaizdis daugiau nieko. Kodel negalim gyditoju atsivezt is Baltarusijos, Ukrainos, Uzbekijos ar kitu saliu, puikus specialistai, suprantantis viska tada tikrai butu gerai o dabar tai vel siltom vietelem uzimt ir toliau bezdet.

 • Tai kad nieko nerašo,nei apie laboratoriją,nei apie odos gydytojus,kurių nėra Kupiškyje. Šiaip pasipinigavimas ir tiek.Na,gydytojoms gal ir geriau,nereiks laukti,kol kokia bobiala kiaušinių ar sviesto pakiš,ar pinigus po dokumentais slėps. Klientams gal ir geriau,sumoki oficialiai ir nereikia galvot kaip atsilygint.

 • Saunu. Gal nebereikes del bet kokios konsultacijos vaziuoti i Panevezi i Bruzienes klinika! Nes daznai net ne pinigai lemia gydymo istaigos pasirinkima. Viliuosi, kad nereikes laukti menesiais reikalingo gydytojo konsultacijos, kuri be kita ko, gal bus ir pakankamai profesionali ir patikima.
  Ir gal bus konfidencialus vizitai…ko nepasakysi apie dabartine situacija…o gal ir kraujo tyrimams paemimas nereikalaus uztrukti valandos darbo dienos? Butu puiku.

 • Na kaip suprantu, ten bus viskas nemokamai kaip ir poliklinikoj už visas pagrindines paslaugas. Primokėti reiks tik už kai kuriuos tyrimus ir gydytojų specialistų konsultacijas, jei siuntimo neturėsit. Jei turėsit, nieko nekainuos. Juk taip yra ir poliklinikoj. Stomatologo pagrindinės paslaugos irgi taip kaip poliklinikoj su priemoka. Ar aš taip suprantu?

 • Labas. Puiki naujiena kupiškėnams. Pagaliau ir mes turėsime galimybę rinktis. Didžiausios sėkmės šiam projektui. Pagarbiai, Algirdas Valiušis

 • Ko purkštaujat, prievolės eiti privačiai nėra, likite poliklinikoje. Kas norės eis privačiai, kiekvieno teisė rinktis. Privačios įstaigos šiai dienai pasiekia daugiau 100 proc., o valstybinės poliklinikos nuo 30 proc. Viskas priklauso nuo vadovų. Ir kada pagaliau įvesim mokestį už tai kad registruojamės ir neatvykstam pas gydytoją, taip ir kuriam eiles

  • Prievoles eiti pas privatu gyditoja nora nori eini nori ne, susimoki ir viskas tvarkoj. Kan tas PSD reikalingas gali moket kas nori, o skaiciuoja is visu dirbanciu, kam ta prievole jei as ten neinu, patekt neimanoma.

 • Kaip valdiškoje darbo vietoj nedirbo taip ir privačiai šuduka mals

 • Visuose miestuose yra privačios klinikos, pagaliau ir Kupiškyje . Matau vien pliusus, zmones turės pasirinkimo galimybes. Sėkmės ten dirbsiantiems gydytojams ir naujai įstaigai .

 • Pratinkites ponai atvert pinigine ir negaut jokiu paslaugu, privatininkai paiims pinigus, poliklinikon nepateksi, dar viena lodoriu kontora.

 • Labai būtų gerai,kad daugiau ir konkrečiai suteiktų informacija ir paskelbtų,
  kokios paslaugos bus mokamos kokias gausim iš ligonių kasų nemokamai tada žinotum
  ką daryti ar pasirinkti šeimos gydytoją šioje klinikoje ar likti poliklinikoj nes
  ir ten nėra gerai ilgai negalima prieiti pas savo šeimos gydytoja dar ir prisiregistruoti
  pasidarė problema.

 • Pratinkitės ponai prie mokamos medicininės pagalbos. Juk ne be reikalo visuose rajono centruose neliko normalių poliklinikų ir ligoninių, – šią nišą užims privatininkai, ir turintis mažas pajamas žmonės galės ramia sąžine lengvai keliauti į dausas.

 • Pagal viską, vaikas gimė negyvas…

 • Ar sioje klinikoje gales lankytis tik turtingieji,nes paprasti mirtingieji neisgales susimoketi uz paslaugas.Ar yra kur paskelbti vizitu ikainiai?

  • Klinika bus sudariusi sutartį su ligonių kasomis, prisirašiusiems klinikoje, nieko mokėti nereikės.

 • Reike tik sveikinti tokia iniciatyva, jeigu turės sutartį su ligonių kasomis tai bus labai puiku galima bus naudotis kai kuriomis paslaugomis nemokamai ir nebus eiliu

  • Na taip, nemokamai gausi konsultaciją ir būsi nukreiptas ten kur reikės apsimokėti. Nori eik, nori ne, pono valia …

Rekomenduojami video