2024/07/17

 

MOKYTOJŲ IŠEITINĖMS – LĖŠOS IŠ DVIEJŲ KIŠENIŲ

Norintys savo noru išeiti iš darbo pedagogai šiuo metu gali pasinaudoti valstybės skiriamomis išeitinėmis išmokomis. Jų dydis susietas su darbo stažu.

Ar Kupiškio rajone yra mokytojų, kurie pasinaudos tomis išmokomis? Kiek iš valstybės biudžeto tam lėšų tikisi gauti Savivaldybė? Ar nepristigs mokytojų? Į šiuos klausimus atsakė Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

„Paraišką dėl lėšų pedagogų išeitinėms kompensacijoms Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai esame pateikę iki šių metų gegužės 1 dienos. Į šias išmokas pretenduoja 5 pedagogai iš Alizavos pagrindinės mokyklos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos ir Kupiškio mokyklos „Varpelis“.

Pagal švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu patvirtintą lėšų paskirstymo tvarkos aprašą vienam asmeniui išmokamos išeitinės išmokos dydis yra nuo dviejų iki šešių vidutinių mėnesinių darbo užmokesčių, atsižvelgiant į darbo stažą. Keturiems pedagogams bus išmokėta šešių vidutinių darbo užmokesčių dydžio kompensacija, o vienam – dviejų vidutinių darbo užmokesčių dydžio kompensacija.

Plačiau skaitykite liepos 18 d. „Kupiškėnų mintyse“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • „Ar nepristigs mokytojų? “ – NEPRISTIGS.

  • Pristigs mokiniu.Ne taip parase

   • PO 10 metų Kupiškyje ir rajone tikrai liks dvi mokyklos. P. Matulionio ir gimnazija.

    • Tai, kad gimnazijoje vos apie 350 mokinių. Ar verta laikyti pustuštę mokyklą, juk ji gali talpinti apie 1000. Rajono greita ateitis – viena vidurinė mokykla (gimnazija)…

     • Viena mokykla.Ir tos per daug

Rekomenduojami video