2024/04/13

 

IŠKILMINGAI ATVĖRĖ DURIS 45-METĮ ŠVENČIANTI ATNAUJINTA AUTOBUSŲ STOTIS

Garbė perkirpti simbolinę atidarymo juostelę suteikta (iš kairės) Kupiškio autobusų parko direktoriui Virgilijui Brakniui, rajono merui Dainiui Bardauskui ir rangovų atstovui, UAB „Infes“ direktoriui Arvydui Markevičiui. Autorės nuotrauka

Saksofono muzikos garsai, susirinkusių žmonių šurmulys šiandien, birželio 8 dieną, skambėjo prie Kupiškio autobusų stoties, kur vyko iškilminga atnaujinto pastato atidarymo šventė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Į ją rajono Savivaldybės pakviesti suvažiavo rangovai, rekonstravę pastatą, Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“, Lietuvos nacionalinės keleivių vežėjų asociacijos atstovai, kitų rajonų autobusų stočių vadovai, Savivaldybės, Seimo nariai ir kitų organizacijų atstovai.

Sveikintojai linkėjo, kad kupiškėnai nestokotų keleivių, gerų autobusų, kad ši vieta ilgai deramai reprezentuotų miestą. Rajono meras Dainius Bardauskas akcentavo, kad šis pastatas tik tradiciškai toliau vadinamas autobusų stotimi. Šiandien jame veiks ir kitos įstaigos, nevyriausybinės organizacijos. Antai čia jau savo veiklą pradėjo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras.

Kalbėjusi buvusi Kupiškio autobusų parko direktorė Regina Aleknienė priminė, kad šiame pastate autobusų stotis pradėjo veikti prieš 45-erius metus ir respublikoje buvo pripažinta anuomet geriausia pagal darbo rezultatus autobusų stotimi. R. Aleknienė palinkėjo dabartiniam Kupiškio autobusų parko direktoriui Virgilijui Brakniui ir visiems šios įstaigos darbuotojams toliau tęsti sėkmingos veiklos tradicijas.

Atnaujintą stoties pastatą ir autobusus palaimino Kupiškio dekanato dekanas, Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų parapijos klebonas kun. Mindaugas Kučinskas.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • 74am nepergyvenk ir be taves atidarė nuostabiai atremontuotą stotį ir meras labai gražus.O tu nabage nebežinai dėl ko besikabinėti,tai kabinkis prie traukinio jis tave kažkur tikrai nuveš kad ir į Rokiškį

  • Oi kaip negražu. Stotis puiki, meras savo vietoj. Ne apie tai kalba. Nekaišiok mero kur net jam nereikia. Tai geras vadovas. O tamsta nemandagus, darote gėdą Bardauskai. Kam to reikia?

 • Na tikrai pagaliau Kupiškis turi gražią autobusų stotį ir viduje gražu
  nebėra tos didelės salės niekam nereikalingos viskas skoningai kukliai sutvarkyta
  labai gerai ,kad pagaliau turizmo centras turi savo vietą atskirą ir
  gerai visiems matomą ir randamą tiek Kupiškėnams tiek mūsų svečiams nebe gėda
  užeiti ne kaip anksčiau žmonės nesuprasdavo kad muziejuje yra turizmo centras
  ir aplinka gražiai sutvarkyta tik belieka visą šitą grožį prižiūrėti rūpestingai,
  kad ilgiau išliktų.

  • Taip patyko, kad net patiko 🙂

 • Kupiškėne, tai parašyk konkrečiai kur buvo skelbta. Turiu omeny normalus skelbimas, kvietimas ateiti ar panašiai. Taip pat įdomu, kas turėjo tuo pasirūpinti. Ar renginio organizatoriai, ar stoties valdžia, ar savivaldybė?

  • dėl info :skaitykite laikraštį „Kupiškėnų mintys“. 06 02 ir 03 ir popieriniam ir internetiniam variantuos aprašoma apie iškilmingą atidarymą.

   • Ar ne melagis melavo per tiltuką važiavo… ne straipsniai, o skelbimai, kvietimai. Tai kas kita.

 • Vienas iš kerpančiųjų nors marškinius išsilyginti galėjo 🙂

  • Geri marskiniai nelyginami

 • Kodėl nebuvo skelbimo visuomenei apie stoties iškilmingą atidarymą? Dalyvavo tik išrinktieji.

  • tai buvo visur jau savaite pries skelbta. kur buvot

   • Buvo skelbta, kad penktadienį jau veiks a. stotis, bet apie atidarymą ne. Ir savivaldybės puslapyje lyg ir nebuvo. Gal kur ant tvoros.

    • Medeli,medeli,kas norėjo,tas žinojo kada atidarymas,skelbta tikrai buvo.Bet jei ieškai tik ant tvorų…

Rekomenduojami video