2024/06/25

 

KLATILDA TUBELIENĖ: „JAUNOMS MAMOMS REIKIA PADĖTI, ANTRAIP JOMS IMS SVIRTI RANKOS“

Klatilda su vyru Vidmantu santuokoje pragyveno keturiasdešimt metų. K. Tubelienė tvirtino, kad susibarę su vyru konfliktą užmiršta jau po penkių minučių.
Nuotrauka iš šeimos albumo

Šį sekmadienį bus minima Motinos diena. Pirmą kartą pasaulyje ši šventė įteisinta Jungtinėse Amerikos Valstijose 1908 metais. Po šiek tiek daugiau nei dvidešimties metų ši diena, skirta mamoms pagerbti, įteisinta ir Lietuvoje.

Artėjančios dienos proga pakalbinome Skapiškyje gyvenančią penkių vaikų mamą Klatildą Tubelienę. Keturias dukras ir sūnų užauginusi moteris tvirtino, kad auginti vaikus nėra lengva nei anais laikais, nei dabar, tačiau vis tiek motinystė teikia džiaugsmą.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Jei yra keturi, bus ir penktas

„Jaunystės metais nebuvo laiko nei puoštis, nei nagų lakuotis“, – kalbėjo K. Tubelienė. Moteris užaugino keturias dukras ir sūnų. Tokios gausios šeimos ji turėti nesitikėjo, pajuokavo, kad turbūt toks likimas.

Su vyru Vidmantu Klatilda buvo pažįstama nuo mokyklos laikų, su jo seserimi mokėsi vienoje klasėje, po pamokų kartais užlėkdavo į svečius. Klatilda kilusi iš Skapiškio, o Vidmantas – iš netolimo Bajorų kaimo.

Plačiau skaitykite balandžio 30 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kuo mažiau visokios senės kišis ir aiškins jaunoms mamoms tuo geriau bus

    • Kur pagalba, o kur mokymas ar kišimasis yra du labai skirtingi dalykai. Tad mažiau negatyvo 🙂

Rekomenduojami video