2024/04/22

 

SUMAINYTI ŽIEDŲ NESKUBA, O IŠSISKYRĘ LAIMĘ BANDO IR ANTRĄ, IR TREČIĄ KARTĄ

Kupiškio rajono savivaldybės duomenimis, 2019 m. rajone įregistruotų skyrybų skaičius beveik prisivijęs santuokų skaičių. Beveik pusė porų pernai skyrėsi po dvidešimties ir daugiau bendro gyvenimo metų.

Vis populiaresnės tampa išvažiuojamosios santuokos, tačiau sumažėjo norinčių prisiekti amžiną meilę bažnyčioje. Savivaldybės Teisės skyriaus laikinoji vedėja Birutė Kopūstienė teigė, kad tai greičiausiai lėmė ilgesnis pasiruošimo bažnytinei santuokai terminas.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Tuokėsi piliakalnio viršūnėje

Pasak B. Kopūstienės, pernai rajone įregistruotos 69 santuokos. 15 porų rinkosi bažnytinę santuoką, 7 poros tuokėsi užsienio šalyse, 47 poros įregistravo santuoką Savivaldybės Teisės skyriuje.

Skaitykite vasario 8 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Metanojos Žilėnaitės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Moteru kriterijai, renkantis vyra stulbina, todel ir skyrybu begales.. Mąsto maždaug taip: jeigu aukstas, tai ir stiprus, jeigu stiprus, tai ir darbstus, jeigu darbstus, tai gerai uzdirbs ir viska isleis jai, o pasirodo, kad jis… tik aukstas ir daugiau nieko nieko:)Dar jos pilnos kvailu baimiu- jeigu neduos, tai jis nueis pas sliuchas:) Ir tada duoda viska is karto- seksa, maista, apsigyvena kartu staigiai ir tampa nemokama valytoja, vireja, skalbeja ir pa.prastute:) O keisciausia, kai jaunos susideda su senais vyrais, t.y. tenkinasi “produktais”, kuriu galiojimo laikas pasibaiges.

    • Birute labai taikliai apibudinot savo dukru. Visas Kupiskis ‘pavydi’ naujo zinto.

  • Kurgi nebus didelis skyrybų skaičius jeigu pirmieji pasimatymai būna arba baigėsi lovoje, jokių jausmų ar padorios draugystės tiesiog givuliskas instinktas pasidulikit

  • Tai dar nereiškia,kad tos 7 ir 47 poros nesituokė bažnyčioje.Statistika,statistika…O galima priimt ir“už gryną pinigą“

    • Tai bažnyčioj susituokus metrikacijoj nebereikia. Metrikacija sutvarko popierius. Neskubėk teisti

Rekomenduojami video