2024/06/24

 

KUR ŠVĘSTI NAUJUOSIUS: VIENUR LAUKIA, KITUR JAU UŽIMTA

Asociatyvi nuotrauka iš „Kupiškėnų minčių“ archyvo

Jei ne anksčiau, tai tarpušvenčiu pradedame sukti galvą, kur pasitiksime Naujuosius metus. Didmiesčiuose trankiai švęsti kviečia loftai, naktiniai klubai ar kitos pramogų erdvės. Kupiškyje irgi yra nemažai kavinių, pobūvių salių bei kitų vietų, kuriose būtų galima pasilinksminti.

Tik ar visos miesto viešojo maitinimo įmonės, pobūvių salės mielai lauks klientų gruodžio 31 dienos vakarą?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Bus laisvadienis

Praėjusią savaitę telefonu pakalbintas verslininkas Arvydas Lašukas tvirtino, kad žmonėms, norintiems sutikti Naujuosius metus, jo pobūvių salė bus užrakinta.
„Šiai šventei skiriama per daug reikšmės“, – manė maitinimo paslaugų teikėjas, aprūpinantis klientus šventiniais patiekalais.

A. Lašukas sakė, kad žmonės skambina ir teiraujasi, ar nebūtų galima jo salėje švęsti Naujųjų metų, tačiau atsakymas – neigiamas. Pašnekovas paaiškino, kad norint surengti visą šventinę programą, reikia didesnio personalo, scenarijaus ir daugelio kitų dalykų. Anot A. Lašuko, per vieną dieną nelabai ką pelnysi, mėnesio pelną susišluoja nebent sostinės verslininkai. Geriau tomis dienomis leisti darbuotojams pailsėti, o klientų, norinčių švęsti jo salėje šventes, netrūks ir įprastais savaitgaliais.

Skaitykite gruodžio 28 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tai vadinas ponui pinigu nereikia . Gerai tegul duoda kitiem uzsidirbt

  • Visi kaukia kaip pinigų neturi. O už linksmybes pinigus žeria neskaičiuodami.

  • Šaunuolis Lašukas! Juk jo darbuotojams irgi Nauji metai, galimybé pabūti su artimaisiais. Kavinè nėra gaisrinė ar greitoji med pagalba:)

Rekomenduojami video